dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Szampon EVO

Szukasz wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów, które są nie tylko dobre dla Ciebie, ale także dla środowiska? W takim razie EVO Shampoo to zdecydowanie marka, którą powinnaś wziąć pod uwagę. EVO Shampoo to australijska marka znana z kreatywnych nazw produktów i kolorowych opakowań. Ale najważniejsze jest oczywiście to, że produkty EVO są skuteczne i przyczyniają się do zdrowych i lśniących włosów. Czytaj dalej i dowiedz się, jak i Ty możesz korzystać z wielu zalet szamponu EVO.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Cena

EVO Shampoo: przyjazny dla środowiska

EVO Shampoo to marka, która naprawdę ma swój własny charakter. Ta australijska marka znana jest z kreatywnych nazw produktów i kolorowych opakowań. Produkty EVO są nie tylko zabawne, ale również bardzo skuteczne. W rzeczywistości EVO stara się dostarczać wysokiej jakości zrównoważone produkty, które są dobre zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska. Produkty EVO nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają parabenów ani siarczanów. To jest dopiero odpowiedzialność!

Sposób użycia szamponu EVO

Szampon EVO jest bardzo łatwy w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to zmoczyć włosy, a następnie nałożyć niewielką ilość szamponu na dłonie. Wmasuj szampon we włosy i pozwól mu wsiąknąć na chwilę, po czym spłucz go ciepłą wodą. Może być konieczne dwukrotne użycie szamponu, aby włosy były całkowicie czyste. Następnie możesz użyć odżywki EVO dla dodatkowej pielęgnacji.

Korzyści płynące z używania szamponu EVO

Stosowanie szamponu EVO ma wiele korzyści. Na przykład, sprawia, że włosy są czyste i świeże. Ale to nie wszystko. Szampon EVO jest również bardzo skuteczny w walce z łupieżem i innymi schorzeniami skóry głowy. Ponadto szampon sprawia, że włosy mniej się przetłuszczają i nadają im większą objętość. Produkty EVO są specjalnie zaprojektowane dla osób poszukujących wysokiej jakości pielęgnacji włosów, która jest dobra zarówno dla nich samych, jak i dla środowiska.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.