dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Folie Framar

Część tajemnicy dobrego podkreślenia leży w odpowiednich foliach. Folie Framar są bardzo wytrzymałe i pomogą Ci uzyskać nowy wygląd w krótkim czasie. Folie są dostępne w różnych zabawnych nadrukach, co sprawia, że zabieg jest dodatkową atrakcją!


Materiały do ustawiania rozświetlaczy

Podczas ustawiania rozświetlaczy, istnieje kilka produktów, które są niezbędne. Zacznij od założenia pary rękawiczek, aby chronić swoje ręce. Następnie zacznij od dobrego proszku blond, który mieszasz z nadtlenkiem wodoru. Oczywiście mieszasz tę mieszaninę w opakowaniu barwnika z pędzlem do farbowania. Potrzebujesz również grzebienia z ogonem, aby podzielić włosy na pożądane pasma. Aby zapobiec plamom na włosach, użyj folii do włosów. Aby uzyskać pożądane rezultaty, zaleca się użycie Tonera. Zakończ dobrym szamponem i odżywką, aby zapewnić włosom dodatkową uwagę po zabiegu.

Framar Pop-Up Foil

Ustawianie pasemek nigdy nie było łatwiejsze dzięki foliom Framar Pop-up. Produkt łatwo wysuwa się z pudełka dzięki wytłoczonemu wykończeniu. Folie mają wstępnie złożone krawędzie i nie rozrywają się po wyjęciu z pudełka. Dodatkowym atutem jest to, że folie mają zabawny różowy kolor brokatu i sprawiają, że ten smakołyk jest jeszcze bardziej świąteczny.

Jesteście ciekawi produktów Framar?

Czy te wszystkie zabawne folie sprawiły, że jesteście ciekawi innych produktów Framar? W Salontopper mamy szeroką gamę produktów Framar, które sprawiają, że leczenie kolorem jest o wiele łatwiejsze. Na stronie produktów Framar znajdziesz między innymi pędzle, klipsy i mieszadła do farb.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktów lub innych spraw, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Są oni pod ręką w każdy dzień roboczy od 9:00 do 21:00, aby Ci pomóc!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.