dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Suszarka do włosów Ga.Ma

Salontotal.pl Absolutnym hitem jest suszarka do włosów Ga.Ma. Elegancki design, różne kolory, ale przede wszystkim zaawansowana technologia sprawiają, że suszarki do włosów Ga.Ma są bezkonkurencyjne. Marka opracowała zaawansowaną technologię, która jednocześnie jest bardzo lekka. Masz więc profesjonalną i mocną suszarkę do włosów, która nie jest ciężka w dłoni. Idealna do długotrwałego użytkowania w salonie fryzjerskim lub oczywiście w domu!

Sortowanie

Za stronę
Cena

Suszarka Ga.Ma iQ Perfetto 2.0

Nagrodzoną suszarką do włosów marki jest Ga.Ma iQ Perfetto Dryer 2.0. Zdobyła ona nagrodę Cosmoprof Award 2022 w kategorii produktów do włosów. Oczywiście nie zdobywa się tej nagrody za profesjonalne produkty fryzjerskie lekką ręką. W rzeczywistości suszarka do włosów ma tak wiele nowych technologii i funkcji, że jest naprawdę rewolucyjna. Suszarka iQ Perfetto Dryer 2.0 jest również jedną z najlżejszych suszarek do włosów, ale z mocnym silnikiem. Suszarka do włosów ma nie mniej niż 4 ustawienia temperatury, a także chłodny strzał i 3 prędkości, dzięki czemu można ją naprawdę dostosować do własnych potrzeb. 3-metrowy przewód jest idealny do użytku w salonie, ale oczywiście także w domu!

Akcesoria

Podkładka do trybu czuwania: Tryb czuwania pozwala uniknąć marnowania energii, ponieważ umieszczenie suszarki Ga.Ma na podkładce do trybu czuwania automatycznie przełącza ją w tryb czuwania.

Dysza w kształcie gwiazdy: Ta dysza w kształcie gwiazdy chroni skórę głowy przed ciepłem suszarki do włosów, lepiej rozprowadzając ciepło. Jest to lepsze rozwiązanie w przypadku wrażliwej skóry głowy lub delikatnych i cienkich włosów.

Głęboki dyfuzor: Dyfuzor rozprowadza ciepło z suszarki do włosów, chroniąc mieszki włosowe przed puszeniem się i uszkodzeniem. Jest to szczególnie ważne w przypadku włosów kręconych.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.