dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Goldwell Topchic

Tworzenie wyjątkowego piękna to cel Goldwell Topchic. Dzięki tej trwałej farbie do włosów tworzysz najpiękniejsze efekty kolorystyczne i cieszysz się równomiernym kolorem z idealnym pokryciem. Produkty są również miękkie i delikatne dla włosów. Zrób zakupy swoich ulubionych produktów Goldwell Topchic na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena

Koloryzacja włosów

Goldwell Topchic to linia do koloryzacji włosów. Chcesz osiągnąć najpiękniejsze i najlepsze efekty kolorystyczne dzięki produktom, które jednocześnie chronią i odżywiają Twoje włosy? W takim razie są to produkty do koloryzacji włosów, których potrzebujesz. Dostępne są w poręcznym kanistrze Depot o pojemności 250 ml lub tubie o pojemności 60 ml. Na który wariant się zdecydujesz?

Goldwell Topchic Depot Canister

System Depot firmy Topchic został wynaleziony w 1978 roku. Z tym systemem pracujesz dokładnie, bardziej ekonomicznie i jest on łatwy w użyciu. Uzyskujesz piękny, intensywny kolor włosów z równomiernym rezultatem. Włosy są bardziej elastyczne i mają piękny połysk. Te opakowania nadają się do stosowania w salonie fryzjerskim. Salontotal.pl Zrób zakupy swoich ulubionych wariantów kolorystycznych na Goldwell Topchic Depot!

Goldwell Topchic Tube

Wariant Topchic Tube również nadaje włosom intensywny i piękny kolor z równomiernym pokryciem. Produkty zapakowane są w poręczną tubę, dzięki czemu łatwo można z niej korzystać. Wiele kolorów dostępnych jest również w wariancie tubkowym. Jaki jest Twój ulubiony kolor? Jednym z naszych wybiegów jest Tube 8-NN.

Zalety produktów Goldwell Topchic

  • Profesjonalna marka salonowa
  • Trwały kolor włosów
  • 100% pokrycia siwizny
  • Równomierne rezultaty kolorystyczne
  • 100% delikatności i łagodności dla włosów
  • Długotrwała trwałość koloru
  • Odżywia i chroni włosy
  • Nadaje piękny połysk

Goldwell

Oprócz tej linii produktów, ta marka ma również kilka profesjonalnych produktów do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Na przykład szukasz dobrego szamponu, odżywki, maski, pianki lub sprayu teksturującego? W takim razie nie szukaj dalej! Kup wszystkie swoje ulubione produkty Goldwell na Salontotal.pl.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.