dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Goldwell Gel

Goldwell Gel to wszechstronny żel do stylizacji idealny do kontrolowania puszących się włosów. Pozwala na układanie włosów we wszystkich kierunkach, natychmiast tworząc profesjonalny wygląd. Najnowocześniejsza formuła zawiera nowe polimery i witaminę E skutkujące maksymalnym utrwaleniem i połyskiem. Goldwell Gel jest dostępny w Salontopper - sklepie internetowym dla wszystkich Twoich potrzeb salonowych!


Korzyści Gel Goldwell

  • Daje ultra miękkie włosy z bardziej ciała bez uczucia sztywności.
  • Redukuje puszenie się włosów i sprawia, że znikają one w ciągu 1 dnia.
  • Termoaktywne polimery promować wytrzymałość stylu, dzięki czemu dłużej.
  • Witamina E pomaga zapobiegać uszkodzeniu włosów przez czynniki zewnętrzne.
  • Redukuje wszelką suchość włosów, czyniąc je mniej podatnymi na łamanie i utrzymując ich nawilżenie.
  • Tworzy idealną równowagę pomiędzy ochroną a dobrym odżywieniem włosów

Stosowanie Gel do włosów Goldwell

Żel Goldwell działa najlepiej, gdy jest nakładany na wilgotne włosy. Nałóż żel w niewielkiej ilości i rozprowadź na włosach podczas stylizacji. Dla większego utrwalenia, po ułożeniu włosów wysusz je suszarką. Aby zachować efekt na drugi dzień, nałóż jeszcze trochę żelu Goldwell w niewielkiej ilości i delikatnie przeczesz włosy. Uważaj, aby nie użyć zbyt dużo produktu, ponieważ może to spowodować tłustą poświatę.

Goldwell Gel in the Sun

Goldwell Lagoom Jam XXL to produkt przeznaczony do uzyskania wysokiego utrwalenia i dodatkowej objętości. Ten żel Goldwell zawiera składniki matujące, które wzmacniają całą strukturę włosa, dzięki czemu włosy wyglądają na grubsze, a jednocześnie zapobiegają ich łuszczeniu się. Formuła z kwasami węglowymi zatrzymuje również wilgoć, dzięki czemu włosy pozostają pełne i pełne życia. Dzięki tej długotrwałej formule możesz stworzyć błyszczące stylizacje, które pozostaną piękne długo po zakończeniu dnia stylizacji!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.