dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Kadus Velvet Oil

Szukasz linii produktów, które ożywią Twoje włosy i nadadzą im piękny, naturalny połysk? W takim razie wybierz linię Kadus Velvet Oil. Linia ta została specjalnie zaprojektowana, aby Twoje włosy wyglądały i czuły się zdrowiej.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena

Kadus Professional Velvet Oil Shampoo

Szampon Kadus Professional Velvet Oil Shampoo delikatnie oczyszcza włosy, a także pomaga je natychmiast zrewitalizować. Rezultat po użyciu? Piękne, gładkie i naturalnie lśniące włosy! Szampon jest pierwszym krokiem w linii Kadus Velvet Oil i stanowi bazę dla innych produktów z tej linii.

Odżywka Velvet Oil Kadus

Odżywka jest stosowana po umyciu włosów i zapewnia ich pielęgnację. Odżywka Velvet Oil Kadus pomaga natychmiast zmiękczyć włosy. Twoje włosy będą nie tylko wyglądać zdrowiej , ale także będą się tak czuć. Rezultatem są zadbane i naturalnie lśniące włosy.

Kuracja Kadus Velvet Oil Treatment

Kuracja Kadus Velvet Oil Treatment to trzeci krok w tej linii pielęgnacyjnej. Produkt ten pomaga odbudować i ożywić włosy. Po zastosowaniu kuracji włosy wyglądają zdrowiej i zyskują piękny, naturalny połysk.

Lekki olejek Kadus Velvet Oil

Olejek Kadus Velvet Lightweight Oil dodaje włosom blasku i pozostawia je zdrowsze, nie obciążając ich. Olejek nadaje się jako ochrona przed wysoką temperatur ą i działa przeciw puszeniu się włosów.

Krótko mówiąc, linia Kadus Velvet Oil oferuje kompleksową pielęgnację włosów produktami, które rewitalizują włosy i nadają im piękny, naturalny połysk. Począwszy od łagodnego oczyszczania i natychmiastowej rewitalizacji szamponu, po odbudowujący efekt kuracji, każdy krok przyczynia się do zdrowszego wyglądu włosów, które są miękkie w dotyku i naturalnie lśniące. Wybierz linię Kadus Velvet Oil i ciesz się korzyściami płynącymi z pięknie wypielęgnowanych włosów o promiennym połysku.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.