dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

KMS Dodaj objętości

Przydałoby się trochę objętości na Twoich włosach? Produkty KMS AddVolume dodają włosom objętości, poprawiają ich teksturę i wygląd, dzięki czemu wyglądają na pełne i pełne objętości. Oczywiście wszystko, czego pragniesz! Salontopper jest idealnym miejscem do zakupu produktów dla tych, którzy chcą dodać objętości swoim włosom. Niezależnie od tego, czy szukasz produktu do codziennego użytku, czy konkretnego leczenia, aby nadać objętość, Salontopper ma szeroką gamę produktów KMS AddVolume, aby spełnić wszystkie potrzeby włosów. Ponadto oferujemy dobry stosunek jakości do ceny i doskonałą obsługę klienta, więc możesz kupić produkty KMS AddVolume z ufnością i cieszyć się objętościowymi włosami bez obaw.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Ożywione włosy z KMS Add Volume

Produkty kMS Add Volume ożywiają włosy i nadają im więcej ruchu, pozostawiając włosy wyglądające na świeższe i zdrowsze. Produkty dodatkowo chronią przed uszkodzeniami i wzmacniają włosy, pozostawiając je wyglądające na zdrowsze. Produkty te są łatwe w użyciu i dają szybkie rezultaty, sprawiając, że włosy błyskawicznie nabierają objętości. Produkty KMS AddVolume nadają się do wszystkich rodzajów włosów, dodając im objętości bez niszczenia i obciążania. Brzmi dobrze, prawda?

Oto dlaczego chcesz mieć objętość

Z KMS Add Volume zapewnienie większej objętości włosów daje tak wiele korzyści! Z przyjemnością wymienimy je dla Ciebie!

  • Objętość włosów z KMS Add Volume sprawia, że włosy są grubsze i mają większą objętość, dzięki czemu wyglądają lepiej i piękniej.
  • Objętość włosów sprawia również, że włosy są bardziej żywe, dzięki czemu wyglądają na świeższe i zdrowsze.
  • Objętość we włosach poprawia teksturę i wygląd włosów, sprawiając, że wyglądają one na pełne i pełne objętości.
  • Objętość we włosach wzmacnia również włosy, dzięki czemu wyglądają na zdrowsze i bardziej odporne na uszkodzenia.
  • Objętość na włosach z KMS Add Volume nadaje również włosom więcej ruchu i swobody, dzięki czemu włosy wyglądają na bardziej figlarne i pełne życia.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.