dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

L'Oreál Professionnel SE Absolut Repair Molecular

Cierpisz z powodu zniszczonych włosów? Nie jesteś jedyna. Wiele osób doświadcza uszkodzeń włosów spowodowanych zabiegami termicznymi, chemicznymi lub po prostu codziennym zużyciem. Ale nie martw się, jest na to rozwiązanie. L'Oréal Professionnel opracował gamę produktów specjalnie zaprojektowanych do naprawy i rewitalizacji bardzo zniszczonych włosów.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Produkty L'Oréal Professionnel SE Absolut Repair Molecular

Produkty L 'Oréal Professionnel SE Absolut Repair Molecular to kompletna rutyna pielęgnacji włosów zaprojektowana specjalnie w celu naprawy zniszczonych włosów. Linia ta obejmuje trzy skuteczne produkty do pielęgnacji włosów: szampon Absolut Repair Molecular, serum do spłukiwania Absolut Repair Molecular i maskę bez spłukiwania Absolut Repair Molecular. Szampon dogłębnie oczyszcza, rozczesuje i odżywia włosy, a serum i maska odbudowują strukturę makromolekularną włosów i odmieniają ich wygląd. Włosy są nie tylko odżywione i elastyczne, ale także chronione przed codziennymi czynnikami środowiskowymi.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.