dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

Zapewnij swoim zniszczonym włosom najlepsze traktowanie, aby miały szansę się zregenerować i nie ulegać dalszym uszkodzeniom! L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox zapewnia Twoim zniszczonym włosom naprawę i ochronę przed dalszymi uszkodzeniami. Zabiegi fryzjerskie i zanieczyszczenia mogą uszkodzić włosy. Ponadto utleniające się cząsteczki metalu powodują dodatkowe uszkodzenia. Dzięki produktom Metal Detox zapewniasz optymalną naprawę i ochronę swoich zniszczonych włosów.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Pielęgnacja włosów zniszczonych z Metal Detox

Czy masz łatwo zniszczone włosy? Jeśli tak, to Twoje włosy potrzebują dobrej kuracji, która zapewni naprawę uszkodzeń i ochronę włosów przed dalszymi uszkodzeniami. Produkty Metal Detox pomagają naprawić zniszczone włosy i zapewniają 87% mniejsze ryzyko ich łamania. Dodatkowo szampon, maska i olejek Metal Detox nie wpływają na kolor włosów, pozostaje on taki jak przed myciem, a nawet pomaga chronić intensywność koloru przed wyblaknięciem. Podobnie jak wiele innych szamponów i masek do włosów, nadaje włosom zdrowy połysk!

Ale w takim razie dlaczego ta linia nazywa się Metal Detox? A co odróżnia ją od innych linii od L'Oréal Professionnel? Otóż w Serie Expert Professionnel istnieje opatentowana technologia, dzięki której cząsteczki metalu są usuwane z włosów. Słyszę, jak myślisz; "Cząstki metalu w moich włosach?" To naprawdę istnieje, w wodzie z kranu i przez twoje środowisko, małe cząstki metalu kończą się w twoich włosach. Gdy zaczynają się one utleniać, czyli rdzewieć, powodują uszkodzenia włosów. 10% glikoamina w Metal Detox namierza te cząsteczki w głąb włosa i usuwa je. Szczególnie włosy dekoloryzowane mają uszkodzone lub otwarte łuski włosów, w których zatrzymują się cząsteczki metalu. Dlatego seria Metal Detox polecana jest do włosów dekoloryzowanych i rozjaśnianych.

Serie Expert Metal Detox

Szampon L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox: Twoje włosy mogą być zniszczone i odbarwione w wyniku utleniania się cząsteczek metali znajdujących się we włosach. Szampon zapobiega temu i chroni intensywność koloru przed blaknięciem. Ponieważ cząsteczki metalu są usuwane z włókna, włosy są również mniej podatne na łamanie.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Masque: Maska do włosów pielęgnuje zniszczone włosy, jednocześnie chroniąc ich kolor.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Concentrated Oil: to odżywczy olejek do włosów przeznaczony do codziennego stosowania na włosy zniszczone. Ten olejek do włosów typu leave-in chroni kolor włosów przed blaknięciem i zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami. Włosy zyskują zdrowy połysk i są miękkie w dotyku bez obciążania.

 

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.