dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced

Czy Twoja skóra głowy potrzebuje dodatkowej pielęgnacji i masz problemy z nią? Wtedy nowa linia L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced może być odpowiedzią. Ta gama ma kilka produktów, które sprawią, że Twoja skóra głowy znów poczuje się świeżo, ale także rozwiążą problemy skóry głowy u ich podstaw. Przetłuszczające się włosy, podrażniona skóra głowy lub łupież? Koniec z nimi dzięki Scalp Advanced!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Sk?adniki
Kategoria
Cena

L'Oréal Scalp Advanced

W tej linii znajdziemy nie mniej niż cztery szampony, dwie kuracje do włosów oraz odżywkę. Wszystkie te produkty mają na celu pielęgnację skóry głowy, ukierunkowaną na konkretny problem z włosami. W zależności od problemu, na który celują, dodano oczywiście różne składniki.

Szampon przeciwłupieżowy

Wszystkie szampony z tej serii mają na celu ukojenie i uspokojenie skóry głowy, ale każdy z nich ma też swój własny cel. Na przykład szampon przeciwłupieżowy zawiera substancje antybakteryjne, które zmniejszają łupież i zapobiegają rozwojowi grzybów na skórze głowy. Szampon zapewnia najpierw usunięcie tłustych i suchych płatków łupieżu. Ponadto zapewnia w ten sposób leczenie, które zmniejszy łupież.

Kuracja dla włosów

Dwie kuracje do włosów Scalp Advanced zapewniają, że skóra głowy jest lepiej zadbana i posiada składniki budulcowe dla zdrowego wzrostu włosów. Każda z trzech kuracji ma swoje własne składniki aktywne i w ten sposób adresuje swój własny problem skóry głowy pochodzący ze wzrostu włosów. Wariant Aminexil zawiera składniki, które lepiej zakotwiczają włosy w skórze głowy, dzięki czemu pozostają one dłużej. Z kolei wariant Serioxyl skupia się na zagęszczaniu włosów. Serioxyl działa na mieszki włosowe, aby stymulować lepszy wzrost włosów, dzięki czemu włosy stają się pełniejsze.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.