dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Matrix Total Results Brass Off

Włosy farbowane lub naturalne brązowe mogą cierpieć z powodu niepożądanych ciepłych i miedzianych odcieni. Matrix Total Results Brass Off ma na to rozwiązanie w postaci całej linii produktów, które utrzymają Twoje brązowe włosy w pożądanym odcieniu. Dzięki produktom Brass Off zadbasz o swoje włosy aż po same końcówki i zachowasz brązowy odcień, który graat!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Matrix Brass Off dla włosów brązowych

Zarówno naturalne, jak i farbowane mogą używać Matrix Brass Off do włosów brązowych. Produkty mają na celu wydobyć jak najwięcej z Twojego (naturalnego) brązowego koloru. Ze względu na okoliczności zewnętrzne, na włosach mogą pojawić się ciepłe lub miedziane odcienie, pozostawiając je bez pożądanego koloru. Aby temu przeciwdziałać bez konieczności natychmiastowego powrotu do fryzjera, Matrix Brass Off pozwala na pielęgnację koloru włosów i utrzymanie pożądanego odcienia.

Matrix Total Results Brass Off Produkty

W gamie Matrix Total Results Brass Off znajdziesz 4 produkty, które pomogą Ci zadbać o włosy i utrzymać optymalny odcień koloru Twoich brązowych włosów. Wymieńmy je pokrótce:

  • Szampon: Szampon Brass Off zawiera neutralizujące niebiesko-fioletowe pigmenty, które pomagają usunąć ciepłe tony z brązowych włosów, aby uzyskać świeży chłodny odcień.
  • Odżywka: Bogata odżywka z witaminami i olejkami, które odżywiają i nawilżają włosy. Dodatkowo odżywka Brass Off neutralizuje ciepłe tony na włosach.
  • Maska do włosów: zapewnia odżywienie i nawilżenie, jednocześnie odświeżając kolor włosów do chłodnego odcienia. Witaminy i oleje zawarte w tej masce do włosów odżywią i odbudują Twoje włosy. Niebiesko-fioletowe pigmenty w masce do włosów Brass Off zapewniają chłodniejszy, świeży odcień.
  • Spray tonujący: Spray tonujący zapewnia natychmiastowy chłodniejszy odcień włosów podczas stylizacji. Spray tonujący posiada formułę neutralizującą ciepłe tony w brązowych włosach. Dodatkowo spray ten zapewnia nawilżenie, dzięki czemu włosy są zdrowsze i zmniejszają się ich puszenie.
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.