dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Matrix Food For Soft

Nowy Matrix Food For Soft to linia do włosów porowatych i suchych. Linia ta nadaje włosom natychmiastową miękkość, ponieważ do wegańskiej formuły dodano olej z awokado i kwas hialuronowy. Składniki te intensywnie odżywiają i nawilżają włosy. Włosy natychmiast stają się bardziej podatne na układanie i miękkie aż do 72 godzin po umyciu szamponem i odżywką.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Sk?adniki
Kategoria
Cena

Rutyna z Matrix Food For Soft

Masz już dość swoich suchych włosów? Mycie i pielęgnacja włosów z kompletną rutyną od Matrix Food For Soft sprawi, że Twoje włosy będą oczyszczone, odżywione, nawilżone i chronione! Cała linia składa się z łagodnego szamponu do codziennego stosowania, który łączysz z odżywką, która rozplątuje i zmiękcza włosy. Łagodny charakter tych produktów sprawia, że możesz je stosować codziennie.

Uzupełnieniem jest olejek wielofunkcyjny Food For Soft. Zapewnia on dodatkowe nawilżenie dzięki olejkowi z awokado! Olejek nie obciąża włosów, ale zamyka nawilżenie we włosach, dzięki czemu są one mniej podatne na ponowne wysuszenie. Chroni je również przed ciepłem suszarki lub narzędzia do stylizacji do 230°C, więc nie wysychają z tego powodu. W dni bez mycia używaj tego olejku, aby zapewnić włosom dodatkową pielęgnację i rozplątanie!

Odżyw suche włosy dzięki Matrixowi

Linia Food For Soft skierowana jest do włosów suchych, zastępując linię Matrix Total Results Moisture Me Rich. Formuły są również naprawdę różne, ponieważ są one teraz wegańskie i mają olej z awokado jako składnik aktywny. Szampon, odżywka i olejek mogą być mieszane i dopasowywane do innych linii Matrix i są odpowiednie dla każdego rodzaju włosów.

Jedną z kombinacji, którą można stworzyć jest linia A Curl Can Dream lub Mega Sleek. A Curl Can Dream jest również linią nawilżającą, ale przy tym skupia się szczególnie na kształtowaniu i definiowaniu pięknych loków. Linia Mega Sleek tworzy ultra gładkie i miękkie włosy, skupiając się głównie na zwalczaniu puszenia i plątania. Możesz więc łatwo połączyć te linie, aby stworzyć idealną dla Ciebie rutynę Matrix dla włosów suchych.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.