dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Matrix Total Results Instacure

Najbardziej zniszczone włosy naturalnie potrzebują silnej naprawy. Matix Total Results Instacure pomaga odbudować i wzmocnić włosy, dzięki czemu rozdwojone końcówki i łamliwość są rzadsze. Produkty Instacure wzbogacone są o płynne proteiny, które przywracają włosom siłę i zwalczają porowatość.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Problemy z w?osami
Kategoria
Cena

Matrix Instacure do włosów zniszczonych

Podaruj swoim zniszczonym włosom natychmiastową kurację z Matrix Instacure. Matrix Instacure do włosów zniszczonych zapewnia prawidłową i szybką regenerację zniszczonych włosów. Czuje się zdrowsza, wygląda zdrowiej, a problemy takie jak łamanie włosów i rozdwojone końcówki będą rzadziej występować. Dzieje się tak, ponieważ produkty Matrix Instacure wzbogacone są o płynne proteiny, które przywracają włosom siłę. Dodatkowo proteiny uzupełniają "puste" miejsca we włosach, zmniejszając porowatość i sprawiając, że włosy są mocniejsze.

Produkty Matrix Instacure

Szampon Matrix Total Results Instacure Repair: Zapewnia nie tylko czyste włosy, ale także bezpośrednio pomaga zniszczonym włosom odzyskać siły poprzez dodanie płynnych protein, które pomagają wzmocnić włosy.

Matrix Total Results Instacure Repair Conditioner: Po kuracji odżywczej z użyciem tej odżywki włosy znów stają się bardziej miękkie i zdrowsze. Włosy są też lepiej chronione przed puszeniem, więc bye bye frizz!

Matrix Total Results Instacure Anti-Breakage Porosity Spray: Ten odżywczy leave-in sprawia, że włosy stają się ponownie mocniejsze dzięki płynnym proteinom i witaminie B5. Dodatkowo pomaga sprawić, że suche włosy znów stają się gładkie i miękkie, co ułatwia rozczesywanie i rozplątywanie włosów. Po użyciu włosy są więc gotowe do stylizacji.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.