dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Matrix Total Results Unbreak My Blonde

Rozjaśnianie włosów spowoduje ich poważne uszkodzenie, dlatego odpowiednia pielęgnacja to podstawa! Dzięki produktom Matrix Total Results Unbreak My Blonde możesz zadbać o swoje blond włosy. Gama składa się z trzech produktów, które pomagają naprawić wrażliwe włosy blond i wykorzystują kwas cytrynowy, aby przywrócić wartość pH włosów. Rutyna Matrix Total Results Unbreak My Blonde sprawi, że Twoje włosy znów staną się mocniejsze!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Matrix Unbreak My Blonde

Jeśli kiedykolwiek rozjaśniałaś włosy, wiesz, że może to spowodować znaczne uszkodzenia włosów. Bez odpowiedniej pielęgnacji włosy staną się matowe, łamliwe i suche. Rozjaśnianie pozostawia otwarte łuski włosów, co usuwa z nich odżywienie i nawilżenie. Właśnie wtedy, gdy Twoje włosy desperacko tego potrzebują. Dlatego Matrix Unbreak My Blonde jest wzbogacony o kwas cytrynowy. Kwas cytrynowy sprawia, że włosy są ponownie bardziej kwaśne, zamykając łuski włosa i utrzymując zdrowsze włosy. Cała rutyna daje włosom ten kwas cytrynowy, a także inne korzyści.

Produkty Unbreak My Blonde

Istnieją 3 produkty Unbreak My Blonde, które możesz wykorzystać do pielęgnacji swoich włosów. Razem, naturalnie dają najlepsze rezultaty i naprawdę sprawiają, że Twoje włosy są widocznie silniejsze, ale możesz również używać ich oddzielnie i dodać je do swojej rutyny!

  • Szampon bez siarczanów: Ten łagodny szampon Matrix Total Results Unbreak My Blonde zapewnia dobre oczyszczenie bez siarczanów, czyli coś, czego potrzebują wrażliwe rozjaśnione włosy, ponieważ w przeciwnym razie zostaną jeszcze bardziej uszkodzone. Kwas cytrynowy zawarty w szamponie powoduje, że łuski włosów ponownie się zamykają, dzięki czemu wyglądają one zdrowiej i żywiej.
  • Odżywka wzmacniająca: przywróć swoim rozjaśnianym włosom miękkość i blask ze wzmacniającą odżywką Matrix Total Results Unbreak My Blonde. Po użyciu Twoje włosy poczują się mocniejsze i cudownie miękkie.
  • Restorative Leave-in Treatment: zapewnij włosom więcej i długotrwałe nawilżenie z Matrix Total Result Unbreak My Blonde Leave In Treatment. To nawilżenie przywraca włosom siłę i zdrowy blask.
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.