dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Moser Clippers

Moser Clippers to jeden z popularnych produktów marki Moser. Maszynki Moser Clippers pozwalają zarówno profesjonalnym użytkownikom, jak i użytkownikom domowym przywrócić włosom właściwą kondycję. Mocny silnik i długa żywotność baterii sprawiają, że urządzenie jest łatwe w użyciu. Odkryj Moser Clippers w ofercie Salontotal.pl.

 

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Cena

Używanie klipsów Moser Clippers

Korzystanie z Moser Clippers jest prostym procesem i może być wykonywane zarówno przez profesjonalistów, jak i początkujących. Zanim zaczniesz, musisz wybrać odpowiednią głowicę tnącą. Zależy to od pożądanej długości. Ponadto ważne jest, aby naładować klipsy. Uruchom klipsy i oprzyj urządzenie pod kątem 90 stopni do głowy. Pracuj w sekcjach włosów, aby nie pominąć lub podwójnie przyciąć obszary. Po użyciu możesz wyczyścić urządzenie wodą z mydłem.

Rodzaje maszynek do strzyżenia włosów

W asortymencie firmy Moser znajdują się różne rodzaje kosiarki do włosów. Niektóre z nich są bezprzewodowe, inne natomiast posiadają przewód. Różnią się również tym, jakie elementy głowicy pasują do klipsów.

Zalety klipsów do włosów Moser

Marka wypuściła na rynek kilka maszynek do strzyżenia włosów. Modele różnią się wielkością, czasem pracy na baterii oraz ceną. Różnić się mogą również nasadki do urządzeń. Najmniejsze głowice tnące dają zatem krótkie rezultaty. Wszystkie klipsy do włosów mają delikatny uchwyt i mogą być używane przez użytkowników domowych.

O firmie Moser

Moser to znana marka w dziedzinie profesjonalnych trymerów do włosów i kosiarki do włosów. Oprócz maszynek do włosów Moser, można u nas znaleźć również trymery tej marki. Marka ta jest najbardziej znana z wysokiej jakości produktów. Trymery i maszynki do strzyżenia włosów mogą być używane przez profesjonalistów oraz przez użytkowników domowych. Ponadto produkty charakteryzują się długą żywotnością baterii. Maszynki do strzyżenia włosów tej marki działają na suche i mokre włosy.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.