dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Moser Trymer

Trymer Moser to jedno ze znanych urządzeń od marki Moser. Marka ta znana jest z wysokiej jakości produktów nadających się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Moser Trimmer pozwala na przycinanie i stylizację włosów. Odkryj Moser Trimmer na stronie Salontotal.pl i przycinaj włosy według własnych upodobań.

 


Rodzaje trymerów Moser

Firma Moser wypuściła kilka trymerów, z których każdy ma spełniać inną potrzebę. Większość z nich jest bezprzewodowa i posiada mocny silnik. Dzięki temu trymery zapewniają szybkie i skuteczne cięcie nawet w przypadku grubych i szorstkich włosów. Dodatkowo urządzenia te charakteryzują się długim czasem pracy na baterii. Jednym z urządzeń oferowanych przez firmę Moser jest trymer do uszu i nosa. Urządzenie to doskonale sprawdza się w celu skrócenia włosów w tych okolicach.

Zalety trymerów

Jedną z największych zalet trymerów Moser jest regulowana głowica tnąca. Dzięki regulowanej głowicy tnącej można regulować długość włosów od 0,7 mm do 3 mm, w zależności od pożądanej długości.

Używanie trymera

Używanie trymera Moser może się różnić w zależności od modelu. Ogólnie rzecz biorąc, działają one tak samo. Przede wszystkim ważne jest, aby w pełni naładować baterię. Ustaw pożądaną długość cięcia za pomocą grzebienia do mocowania. Ponadto ważne jest, aby umyć włosy przed goleniem. Golenie należy wykonywać pod prąd, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Po goleniu oczyścić wodą z mydłem. Rozsądnie jest również pielęgnować włosy i otaczającą je skórę za pomocą kremu.

O firmie Moser

Moser jest znaną marką w dziedzinie profesjonalnych trymerów i maszynek do strzyżenia włosów. Oprócz trymerów Moser, można u nas znaleźć również maszynki do strzyżenia włosów tej marki. Marka ta jest najbardziej znana z wysokiej jakości produktów. Trymery i klipsy do włosów mogą być używane przez profesjonalistów oraz przez użytkowników domowych.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.