dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Olaplex No 0

Olaplex No 0 to jeden z najnowszych dodatków do systemu Olaplex. Podobnie jak Olaplex No 1 i No 2, Olaplex No 0 naprawia zerwane wiązania siarkowe we włosach. Olaplex No 0 wzmacnia również włosy i chroni ich strukturę. Olaplex No 0 stanowi uzupełnienie Olaplex No 3 i jest łatwy do stosowania w domu. Poznaj naszą ofertę i ciesz się zdrowymi włosami.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Czym jest Olaplex No 0?

Olaplex No 0 jest dodatkiem do Olaplex No 3. Jest to zabieg wstępny i jest idealny jako zabieg domowy. Produkt jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów, koloru włosów i ich struktury, tak jak wszystkie inne produkty Olaplex. Stanowi swego rodzaju podkład pod zabieg No.3. Olaplex No 0 pomaga zmniejszyć łamliwość i zredukować puszenie się włosów. Produkt ten można nakładać na włosy samodzielnie w domu, w przypadku No 1 i No 2 zaleca się, aby produkt stosował profesjonalista.

W jaki sposób stosuje się Olaplex No 0?

Olaplex No 0 nakłada się na czyste, suche włosy. Produkt należy nakładać od nasady aż po same końce. Po nałożeniu produktu na włosy, można go dalej przeczesywać. Dzięki temu wystarczająco się rozprowadza i dobrze wchłania we włosy. Po 10 minutach moczenia można dodać Olaplex No 3. Pozostaw to na kolejne 10 minut, a następnie możesz spłukać. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, możesz następnie umyć włosy przy użyciu Olaplex No 4 en No 5, szamponu i odżywki. Dzięki Olaplex No 6 en No 7 możesz ułożyć włosy w taki model, jaki lubisz. Zabieg trwa około 20 minut.

Co sprawia, że Olaplex jest tak dobry?

Wszystkie produkty Olaplex są wegańskie, nie zawierają siarczanów i parabenów. Dzięki temu zapobiegają wysuszeniu włosów i ograniczają ich wypadanie. Dodatkowo składniki zawarte w Olaplexie zapewniają ponowne zszycie Twoich zniszczonych włosów. Dzięki temu włosy są wyjątkowo mocne, błyszczące, ale przede wszystkim super zdrowe. Kolejną zaletą jest to, że włosy z Olaplexem wymagają mycia tylko około raz w tygodniu. Jeśli więc farbujesz włosy, będzie to trwało jeszcze dłużej.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.