dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Olaplex No 6

Olaplex No 6 to kuracja do włosów typu leave-in stworzona, aby poprawić zdrowie i połysk włosów. Bond Smooter jest produktem z linii Olaplex, co oznacza, że Olaplex No 6 zawiera unikalną formułę naprawiającą zniszczone włosy. Olaplex No 6 jest jednym z produktów do stylizacji i nie wymaga spłukiwania. Poznaj naszą ofertę ciesz się zdrowymi i lśniącymi włosami.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena

Jak stosować Olaplex No 6?

Olaplex No 6 to produkt typu leave-in, który nakłada się na wilgotne lub suche włosy. Może być stosowany jako produkt do stylizacji lub jako codzienna kuracja. Produkt jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów i może być stosowany z innymi produktami Olaplex dla uzyskania najlepszych rezultatów. Produkt nakłada się niewielką ilością od długości do końcówek. Następnie można rozczesać włosy, aby rozprowadzić produkt w wystarczającym stopniu. Następnie można układać włosy według własnego uznania. Aby uzyskać doskonały efekt pielęgnacyjny, zastosuj Olaplex No 6 Bond Smoother na noc.

System Olaplex

System Olaplex, czyli linia pielęgnacyjna, składa się z kilku produktów. Olaplex No 1 i No 2 stosuje się podczas zabiegu fryzjerskiego. Jeśli chcesz stosować produkty w domu, możesz zacząć od Olaplex No 0. Następnie można nałożyć maskę do włosów, Olaplex No 3. Po namoczeniu i spłukaniu tej maski, możesz umyć je produktem nr 4 i nr 5. Jest to szampon i odżywka do włosów. Do stylizacji włosów użyj Olaplex nr 6,7,8 i 9: leave-in, olejek do włosów, maska do włosów i serum do włosów.

Co sprawia, że Olaplex jest wyjątkowy?

Przede wszystkim rezultaty, jakie dają produkty, sprawiają, że marka Olaplex jest wyjątkowa. Kiedy używasz produktu, odnawiasz i wzmacniasz swoje włosy. Ponadto wszystkie produkty Olaplex są wegańskie, nie zawierają siarczanów i parabenów. Zapobiega to wysychaniu włosów i zmniejsza ich wypadanie.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.