dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Olaplex nr 7

Olaplex No 7 to jeden z końcowych etapów systemu Olaplex. Olejek spajający, Olaplex No 7 jest więc produktem do stylizacji. Dzięki olejkowi zwiększasz połysk, miękkość, kolor i żywość swoich włosów. Olaplex No 7 zapewnia również ochronę przed wysoką temperaturą do 450 stopni. Odkryj nasz asortyment i stylizuj swoje włosy z produktami Olaplex.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena

Czym jest Olaplex nr 7?

Po 7 produktach Olaplex, następny w składzie Olaplex jest olejek spajający. Olaplex No 7 to olejek do stylizacji i ochrony włosów. Możesz go używać samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami Olaplex. Jeśli chcesz stosować wszystkie produkty, możesz postępować zgodnie z kolejnością: Olaplex nr 0, 1 & 2 to zabiegi wstępne, gdzie nr 1 i 2 są do użytku profesjonalnego. Olaplex nr 3 to maska do włosów. Z Olaplexem nr 4 i nr 5, szamponem i odżywką, umyj włosy. Olaplex nr 6 to leave-in. Za pomocą Olaplex No 7 można następnie ułożyć włosy. Produkt jest skoncentrowanym i nieważkim olejkiem do włosów, który pomaga naprawić włosy. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się stosowanie całego systemu Olaplex.

Co sprawia, że Olaplex jest tak dobry?

Wszystkie produkty Olaplex są wegańskie, nie zawierają siarczanów i parabenów. Dzięki temu zapobiegają wysuszaniu włosów i ograniczają ich wypadanie. Ponadto, unikalna formuła Olaplex zapewnia, że Twoje zniszczone włosy są z powrotem zszywane. Te składniki znajdują się również w Olaplex No 7, dzięki czemu Twoje włosy są mocne, lśniące i super zdrowe. Kolejną zaletą jest to, że włosy z Olaplexem trzeba myć tylko około raz w tygodniu. Jeśli więc farbujesz włosy, pozostają one jeszcze dłużej. Olaplex No 7 pozwala pięknie układać włosy.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.