dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Osmo Super Silver

Popularną linią wśród blondynek jest Osmo Super Silver. Włosy blond, naturalne lub rozjaśniane, mają różne odcienie i tonacje. Włosy siwe i blond nabierają tych odcieni z powodu utleniania się lub nagromadzenia produktów do stylizacji i nie tylko. Wiele blondynek chce mieć piękny popielaty lub siwy blond wygląd. Osoby, które chcą mieć piękne siwe włosy, powinny również regularnie używać srebrnego szamponu. Zneutralizuje on bowiem żółte i ciepłe tony we włosach, aby uzyskać chłodny wygląd. W tym celu Osmo stworzyło gamę Super Silver z dwoma potężnymi produktami, które nadadzą Twoim włosom odpowiedni ton; szamponem Super Silver i maską Super Silver!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena

Osmo Silver Shampoo

Osmo Silver Shampoo to jeden z najlepszych produktów Osmo. Szampon ten wie, jak silnie zneutralizować żółte i ciepłe tony w blond i siwych włosach, aby dać Ci ten chłodny blond wygląd. Dzieje się tak dzięki super fioletowym pigmentom zawartym w Osmo Super Silver Shampoo. Zarówno w przypadku włosów naturalnych, jak i blond, zapewniają one usunięcie żółci z włosów, ponieważ kolory te wzajemnie się równoważą. Ten srebrny szampon bez siarczanów jest również łagodniejszy dla włosów niż srebrne szampony z siarczanami. Osmo Shampoo Super Silver dostępny jest w 3 wariantach; 100ml, 250ml lub 1000ml.

Osmo Super Silver No Yellow Mask

Nadal nie dość neutralizacji koloru lub jesteś przywiązany do swojego specjalnego szamponu, to jest Osmo Super Silver No Yellow Mask. Z pewnością nie używasz tej maski za każdym razem, ale wtedy, gdy uznasz, że znów nadszedł czas, aby pozbyć się żółtych i ciepłych tonów ze swoich blond, siwych lub białych włosów. Maskę stosuj na osuszone ręcznikiem włosy i pozostaw na 3-5 minut. Dzięki temu Twoje włosy zyskają chłodny, jasny odcień! Maska Osmo Super Silver No Yellow dostępna jest w 2 rozmiarach: 250ml i 1000ml.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.