dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Maszynki do strzyżenia włosów Panasonic

Aby uzyskać ładną i gładką krótką fryzurę, niezbędne są maszynki do strzyżenia. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać profesjonalny efekt końcowy dla siebie, czy chcesz pracować jako fryzjer, dzięki maszynce do strzyżenia Panasonic uzyskasz najlepszy efekt końcowy. Wszystkie maszynki do strzyżenia Panasonic są zasilane akumulatorowo i mają mocny silnik zapewniający optymalne rezultaty. Poszczególne warianty mają różne zalety, takie jak wiele funkcji, nasadki lub możliwość regulacji. Maszynki do strzyżenia są odpowiednie dla każdego rodzaju włosów i można znaleźć odpowiednią maszynkę do strzyżenia dla każdego rodzaju zastosowania.

Sortowanie

Za stronę
Cena

Profesjonalne maszynki do strzyżenia Panasonic

Profesjonalne maszynki do strzyżenia firmy Panasonic zapewniają profesjonalne rezultaty. Profesjonalna jakość znajduje odzwierciedlenie w ergonomicznej konstrukcji i wysokiej jakości materiałach. Ponadto Panasonic oferuje wiele funkcji tych maszynek do strzyżenia włosów, takich jak regulowane ostrza, różne głębokości i ustawienia cięcia dla optymalnych rezultatów. Można to zrobić za pomocą regulowanego ostrza lub różnych grzebieni dołączonych do maszynki do strzyżenia włosów.

W przypadku urządzeń takich jak profesjonalne maszynki do strzyżenia Panasonic konserwacja ma oczywiście ogromne znaczenie. Dlatego maszynki do strzyżenia są już dostarczane z olejem czyszczącym i szczoteczką do czyszczenia. W ten sposób można utrzymać maszynkę do strzyżenia w czystości i najwyższej jakości. Czyszczenie, smarowanie i dezynfekcja maszynki do strzyżenia są również ważne dla higieny. Dzięki czystym, ostrym i dobrze utrzymanym ostrzom podrażnienie skóry jest również mniej prawdopodobne.

Zalety maszynek do strzyżenia Panasonic

  • Ergonomiczna konstrukcja
  • Może być używana zarówno na baterii, jak i przewodowo
  • Dobra bateria
  • Odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów
  • Zarówno przycinanie, jak i precyzyjna praca
  • Regulowana głowica tnąca/grzebienie
  • Łatwa do czyszczenia
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.