dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Redken Acidic Bonding Concentrate

Seria Redken Acidic Bonding Concentrate to ratunek dla włosów poddanych zabiegom i zniszczonych. Seria ta ma na celu przywrócenie i uzupełnienie naturalnej bazy włosów przy użyciu właściwości odżywczych i kwasu cytrynowego. Kwas cytrynowy w tych produktach jest dodawany w celu przywrócenia równowagi PH we włosach. Ze zdrową równowagą PH, naprawiasz wspólne problemy z włosami, takie jak suche włosy, sucha skóra głowy i porowate włosy. Więc jeśli szukasz produktu, który wzmocni i naprawi Twoje zniszczone włosy, Redken Acidic Bonding Concentrate z Salontotal.pl może być właśnie tym, czego potrzebujesz!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Kategoria
Cena

Redken Acidic Bonding Concentrate do włosów zniszczonych

Cierpisz na zniszczone włosy w wyniku zabiegu koloryzacji lub innego zabiegu fryzjerskiego? Twoja ratująca życie pielęgnacja włosów znajdzie się w postaci Redken Acidic Bonding. Ta kompletna pielęgnacja pozwoli Twoim poddanym zabiegom chemicznym włosom zregenerować się i odzyskać zdrowy wygląd. Dzieje się tak, ponieważ produkty te zawierają kwas cytrynowy, który pomaga przywrócić równowagę ph włosów. Zabiegi fryzjerskie zaburzyły wartość ph Twoich włosów, powodując na przykład otwarcie łusek. Gdy łuski włosów są otwarte, włosy tracą nawilżenie i odżywienie, ale także szybciej się plączą i puszą. Więc z Redken Acidic Bonding Concentrate, możesz zająć się przyczyną tych problemów.

Dodatkowo Redken Acidic Bonding Concentrate skupia się na dostarczeniu do włosów wysoko skoncentrowanego odżywienia, aby wzmocnić naturalne wiązania we włosach, takie jak mostki wodorowe i solne. To one decydują o kształcie i elastyczności włosów. Są one często naruszone po zabiegach takich jak trwała ondulacja czy dekoloryzacja, dlatego dobrze jest odżywić włosy i odbudować te mostki.

Produkty Redken Acidic Bonding Concentrate

Ponieważ ta linia od Redken oferuje kilka pysznych produktów, chcielibyśmy je dla Was wymienić!

Szampon Redken Acidic Bonding Concentrate

Redken Acidic Bonding Shampoo skupia się na wzmocnieniu słabych wiązań we włosach, które zostały uszkodzone podczas zabiegów koloryzacji, ustawiania trwałej lub stylizacji termicznej. Te słabe wiązania decydują o 2/3 wytrzymałości włosów, a dzięki ich wzmocnieniu, włosy stają się również ponownie mocniejsze. Szampon Redken Acidic Bonding Concentrate odżywia wiązania, a także przywraca równowagę PH włosów dzięki kwasowi cytrynowemu.

Redken Acidic Conditioner

Po użyciu Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner będziesz mieć odżywione i nawilżone włosy. Dzięki temu włosy mniej się łamią i mają więcej blasku. Dodany kwas cytrynowy przywraca wartość ph włosów.

Redken Acidic Leave-In Lotion

Redken Lotion to leave-in, który w widoczny sposób odżywia zniszczone włosy oraz posiada właściwości ochronne, które zapewniają włosom ochronę do 230 stopni Celsjusza.

Redken Acidic Bonding Concentrate Pre-Treatment

Twoje włosy i włókna włosowe składają się ze związków, które osłabiają się, a nawet łamią pod wpływem środowiska i zabiegów chemicznych. Dzięki Redken Acidic Bonding Pre-Treatment haarmasker, możesz naprawić i chronić te wiązania, aby zapobiec łamaniu się włosów i sprawić, że Twoje włosy będą zdrowsze.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.