dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Redken Color Extend Magnetics

Chcesz, aby Twoje świeżo farbowane włosy jak najdłużej zachowały piękny wygląd! Redken Color Extend Magnetics to właśnie to, czego potrzebujesz, aby Twoje farbowane włosy były zadbane, a kolor pozostał piękny na długo. Składniki odżywcze pozwalają włosom zregenerować się po intensywnym zabiegu koloryzacji, jednocześnie chroniąc je dla długotrwałej żywotności koloru!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena

Redken do włosów farbowanych

Color Extend Magnetics to linia Redkena przeznaczona do włosów farbowanych. Linia ta zawiera kilka produktów do włosów z rodziny SMART Haircare, które zapewniają piękne i zdrowe włosy farbowane. Wszystkie produkty z tej linii skupiają się na odbudowie i ochronie włosów, a także na utrwaleniu nowego koloru! Wymieniamy dla Was produkty z tego zakresu!

  • Szampon: Oczyść swoje farbowane włosy szamponem Color Extend dla dobrej bazy. Nie tylko oczyszcza, ale także wzmacnia i chroni włosy farbowane.
  • Odżywka : Odżywka do włosów farbowanych Color Extend Magnetics firmy Redken sprawia, że włosy są miękkie i elastyczne. Dodatkowo formuła zadba o Twoje włosy. Zapewnia ochronę dla zdrowia włosów, a także koloru. Dzięki temu możesz w pełni cieszyć się swoimi farbowanymi włosami.
  • Maska: Odnów blask swoich włosów z tą wysoce odżywczą maską do włosów Redken Color Extend Magnetics. Twój kolor znów będzie wyglądał świetnie dzięki odpowiedniemu nawilżeniu i odżywieniu z RCT Protein Complex.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.