dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Redken Ochrona przed ciepłem

Ciepło to świetny sposób na stylizację włosów, na przykład za pomocą suszarki lub prostownicy. Ochrona przed wysoką temperaturą Redken Heat Protection z 3 produktami pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami termicznymi. Można je rozpoznać po różowym opakowaniu i zapewnić, że możesz beztrosko stylizować włosy pod wpływem ciepła!

Sortowanie

Za stronę
Redken
Hairtype
Uitgelicht
Cena

Redken Heat Styling Family

Stylizacja włosów za pomocą ciepła powoduje "utrwalenie" modelu we włosach. Wpływa to na sposób łączenia włosów, ale w efekcie może też powodować uszkodzenia. Na szczęście jest Redken Heat Styling Family z kilkoma produktami, które mają za zadanie chronić włosy podczas suszenia i stylizacji lokówką lub prostownicą. Trzy produkty do stylizacji, których celem jest ochrona włosów i uzyskanie jak największej ilości korzyści ze stylizacji, to 3 różowe termoochrony Redken.

Spray termiczny Redken

Regularnie przejeżdżasz po włosach prostownicą lub lokówką? W takim razie Redken Thermal Spray jest koniecznością! Ten termoochron sprawia, że Twoje włosy są chronione do 230°C, a tym samym ratuje je przed zniszczeniem. Spray zapobiega również puszeniu się włosów i nadaje im piękny połysk!

Redken Big Blowout

Ten wyjątkowy żel do rozczesywania nakłada się na włosy przed suszeniem. Następnie żel wtapia się we włosy pod wpływem ciepła suszarki. Robiąc to, Redken Big Blowout zapewnia Twoim włosom ochronę przed ciepłem suszarki, jednocześnie dodając im objętości i tekstury. Nadaje się do włosów prostych i kręconych, nie usztywnia włosów, ale zachowuje ich naturalną sprężystość i miękkość.

Redken Quick Blowout

Nie masz już ochoty stać tak długo przy suszeniu? Skróć czas suszenia z Redken Quick Blowout. Ta lekka ochrona termiczna daje włosom ochronę podczas suszenia i zapewnia gładszy efekt końcowy bez obciążania włosów.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.