dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Szampon REF

Pielęgnacja włosów oczywiście zaczyna się od dobrego mycia, dlatego wybierz profesjonalny szampon REF. Marka ta oznacza naturalne piękno, trwałość i dobrą jakość. Czego więcej można chcieć od szamponu? Różne szampony REF koncentrują się na różnych rodzajach włosów i typowych problemach z nimi związanych. Z pewnością znajdziesz więc odpowiedni szampon także dla swoich włosów!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Cena

Szampon REF

Jak już wspomniano, marka posiada kilka linii dostosowanych do różnych rodzajów włosów i ich problemów. Linie te obejmują oczywiście produkty takie jak odżywka, maska do włosów i oczywiście szampon REF. Mają one na celu przede wszystkim oczyszczenie włosów, ale każda linia ma również swoje korzyści lub efekt, dzięki czemu włosy są optymalnie pielęgnowane. Wszystkie szampony są oparte na naturalnych produktach i bez szkodliwych składników. Chcielibyśmy wymienić dla Was najpopularniejsze szampony!

REF Intense Hydrate

Czy cierpisz z powodu suchych włosów? Bezsiarczanowy szampon REF Intense Hydrate ma bogatą formułę z olejkiem tamanu i proteinami jedwabiu, które nawilżają włosy. Składniki wnikają głęboko we włosy, aby nawilżyć je od wewnątrz.

Szampon REF Weightless Volume

Szampon REF Weightless Volume to prawdziwy ratunek dla włosów cienkich. Delikatnie oczyszcza, ale przy okazji ma właściwości unoszące! Ma bowiem działanie odżywcze i rewitalizujące, dzięki czemu włosy zyskują na objętości. Jeśli więc chodzi o pozbawione życia cienkie włosy, sięgnij po szampon REF Volume.

Szampon REF Ultimate Repair

Dla włosów zniszczonych, którym przydałby się zastrzyk odżywienia, przeznaczony jest szampon REF Ultimate Repair. Zawiera on moc ekstraktów roślinnych, które zapewniają optymalne rezultaty naprawcze. Szampon nie zawiera SLS, parabenów i silikonów. Ma więc prawdziwą naturalną moc i jest łagodny dla włosów. Więc masz pewność, że twoje włosy mogą naprawdę zregenerować się z tym szamponem.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.