dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Szampon Reuzel

Ci, którzy znają markę Reuzel, znają jej twardy charakter, a zwłaszcza jej produkty do stylizacji, ale jest też szampon Reuzel! Mają ten sam wygląd i są idealne dla barbera w sklepie, a także w domu. Istnieją różne warianty, dzięki czemu pasują do potrzeb różnych typów mężczyzn i rutynowych czynności pielęgnacyjnych. Czy myjesz włosy codziennie, czy tak rzadko, jak to możliwe, odkryj poniżej, który szampon Reuzel Ci odpowiada.


Warianty szamponu Reuzel

Istnieją różne warianty szamponu Reuzel, które są naprawdę dostosowane do sposobu, w jaki podchodzisz do osobistej pielęgnacji. Jesteś mężczyzną, który myje włosy codziennie, aby potem wyglądały idealnie, stawiasz na wygodę dzięki 3 w 1 lub używasz cięższych produktów do stylizacji, które wymagają dokładnego oczyszczenia? Reuzel ma dla Ciebie rozwiązanie! Dla każdego z tych typów mężczyzn istnieje odpowiedni wariant szamponu Reuzel.

Reuzel Daily Shampoo

Jak sama nazwa wskazuje, Reuzel Daily Shampoo nadaje się do codziennego stosowania. Dzieje się tak, ponieważ szampon delikatnie oczyszcza, a tym samym nie wysusza włosów i skóry głowy podczas mycia. Ponadto szampon jest również wzbogacony miętą, która pielęgnuje skórę głowy podczas mycia. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów, a oprócz delikatnego oczyszczania, włosy potrzebują odżywki dla dodatkowej pielęgnacji.

Szampon Reuzel 3 w 1

Nie ma potrzeby używania różnych butelek pod prysznicem lub zabierania ich na siłownię lub w podróż. Szampon Reuzel 3 w 1 to szampon, odżywka i płyn do mycia ciała w jednym. W naturalny sposób oczyszcza włosy i skórę, zapewniając jednocześnie lekkie nawilżenie. Niezbyt trudny.

Szampon peelingujący Reuzel

Czy używasz uporczywych produktów do stylizacji? Twoje włosy bardzo się brudzą? A może myjesz włosy rzadziej? W takim razie Reuzel Scrub Shampoo to idealny szampon dla Ciebie! Szampon zapewnia dokładne oczyszczenie dzięki gruboziarnistym cząsteczkom. Pozwala to dokładnie zmyć brud i nagromadzone produkty do stylizacji z włosów i skóry głowy.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.