dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Szampon Sassoon

Z szamponem Sasoon możesz mieć pewność, że Twoje włosy otrzymają opiekę, na którą zasługują. Produkt oczyszcza, naprawia i chroni zniszczone włosy. Ponadto, szampon Sassoon dobrze odżywia włosy. Dzięki przyjemnemu zapachowi i temu, że pozostawia włosy cudownie miękkie, szampon Sassoon jest wspaniałym dodatkiem do Twojego systemu pielęgnacji włosów. Odkryj szampon na stronie Salontotal.pl i ciesz się świeżymi, zadbanymi i promiennymi włosami.


Stosowanie szamponu Sassoon

Szampon Sassoon to jeden z produktów dobrej marki Sassoon, która znana jest z profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów. Marka oferuje szeroką gamę szamponów odpowiednich dla wielu rodzajów włosów, w tym włosów suchych, farbowanych i kręconych. Aby użyć produktu, możesz najpierw zmoczyć włosy. Następnie nałożyć niewielką ilość szamponu Sassoon na dłonie i przyjemnie wmasować go w skórę głowy i włosy. Kiedy dobrze się spieni, możesz pozwolić mu wsiąknąć na chwilę, a następnie możesz go spłukać. Po tych czynnościach można kontynuować pielęgnację włosów stosując odżywkę Sassoon Conditioner.

Rodzaje szamponów

Szampon Sassoon oferowany jest w kilku rodzajach. Jednym z najpopularniejszych szamponów tej marki jest Sassoon Illuminating Clean Shampoo. Szampon ten nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i jest łagodnie oczyszczający zarówno dla skóry głowy, jak i włosów. Ponadto, szampon pomaga w utrzymaniu koloru włosów.

Sassoon Rich Clean Shampoo

Szampon Sassoon Rich Clean Shampoo jest dobry do pielęgnacji suchych, zniszczonych włosów. Ponadto szampon ten ma właściwości nawilżające i sprawia, że włosy stają się mocniejsze i pełne życia. Zawarta w szamponie formuła Cashmeratex Micro Kinestics sprawia, że włosy są błyszczące i elegancko uniesione.

O Sassoon

Sassoon to profesjonalna marka kosmetyków do włosów znana na całym świecie ze swojej wysokiej jakości. Założona przez fryzjera, marka posiada obecnie wieloletnie doświadczenie. Od szamponów i odżywek do farbowania włosów, znajdziesz je w Sassoon. Każdy produkt został stworzony z myślą o konkretnych potrzebach włosów, aby Twoje włosy znów wyglądały na lśniące, mocne i zdrowe.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.