dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

OSiS

Szukasz linii delikatnych produktów do stylizacji? W takim razie produkty z serii OSiS są tym, czego potrzebujesz. W łatwy i szybki sposób stworzysz najpiękniejsze fryzury. Produkty OSiS mają nowy wygląd, ulepszone formuły i wspaniały zapach. Zrób zakupy swoich ulubionych produktów z tej gamy na stronie Salontotal.pl.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Schwarzkopf Professional OSiS

Gama OSiS od Schwarzkopf Professional została odnowiona! Produkty zostały podzielone na różne linie produktowe, dzięki czemu możesz je łatwo i szybko rozróżnić. Wszystkie produkty dobrze się ze sobą łączą, dla uzyskania najlepszych efektów.

  • Curls & Waves: Nadaje więcej definicji włosom kręconym i falowanym.
  • Gładkość i połysk: Nadaje piękny połysk i ujarzmia puszące się włosy.
  • Objętość i Ciało: Nadaje włosom większą objętość i ciało.
  • Tekstura: Nadaje włosom większą trwałość i teksturę.
  • Trwałość: Nadaje włosom dobrą trwałość.
  • 2ND Day: Odświeża pomiędzy myciami.

Produkty do stylizacji

Z produktami do stylizacji OSiS możesz łatwo i szybko stworzyć najpiękniejsze fryzury. Wybierz produkt, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twoich włosów. Chcesz nadać swoim włosom większą objętość, utrwalenie lub połysk? W takim razie OSiS jest właściwym produktem dla Ciebie. Różne produkty zostały opracowane, aby zapewnić Twoim włosom odpowiednią stylizację. Ciesz się swoją piękną fryzurą przez cały dzień!

Opakowanie produktu

Produkty OSiS zyskały nowy wygląd. Każda linia ma swój własny kolor, aby odróżnić produkty. Opakowania zostały opracowane z myślą o bardziej zrównoważonym rozwoju i możliwości recyklingu. Większość produktów jest wegańska, niektóre produkty są odporne na Curly Girl, a wiele zawiera ochronę termiczną do 230°C. Na opakowaniu znajdziesz poziom trzymania produktu, oznaczony przez "+" oraz kod QR, który możesz zeskanować, aby uzyskać więcej informacji i zabawne tutoriale.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.