dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

OSiS 2ND Day

OSiS 2ND Day odświeża włosy pomiędzy myciami. Suchy szampon absorbuje tłustą warstwę z włosów i skóry głowy. Nadaj swoim włosom uczucie świeżości i większej objętości dzięki sprayowi OSiS 2ND Day.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Refresh Dust

Refresh Dust to suchy szampon z linii OSiS 2ND Day. Pochłania tłustą warstwę ze skóry głowy i włosów. Uzyskujesz uczucie świeżości, a włosy zyskują większą objętość i przyczepność. Rozpylasz go na suche włosy z odległości około 20 cm. Pozostaw go na chwilę, a następnie wmasuj. Twoje włosy znów poczują się cudownie świeże!

Linie produktów

Oprócz linii Schwarzkopf Professional OSiS 2ND Day, marka stworzyła także kilka innych linii. Szukasz produktu, który doda Twoim włosom blasku, pudru dodającego objętości lub żelu, który utrzyma Twoje włosy w dobrej kondycji? W takim razie wypróbuj również produkty z różnych linii OSiS.

Smooth & Shine: Nadaje włosom dodatkowy połysk i zmniejsza ich puszenie się.
Volume & Body: Nadaje włosom więcej objętości i ciała.
Loki i fale: Zdefiniuj swoje loki i fale.
Tekstura: Nadaje włosom większą teksturę i przyczepność.
Trwałość: Nadaje włosom dodatkową trwałość.

Odświeżone opakowanie

OSiS 2ND Day ma nowe opakowanie. Z tyłu produktu znajdziesz kod QR. Zeskanuj go swoim telefonem, a otrzymasz informacje o produkcie. Na froncie widnieje informacja o poziomie trzymania produktu. Oznaczony jest on symbolem "+", a jego znaczenie to: + light hold, ++ medium hold, +++ strong hold, ++++ extra strong hold. Produkty OSiS 2ND Day nie mają poziomu utrwalenia, dlatego nie widać wypełnionego "+". Nowe opakowania produktów nadają się do recyklingu, a produkty są bardziej ekologiczne i czyste.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.