dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

OSiS Curls & Waves

Linia OSiS Curls & Waves została opracowana specjalnie dla włosów kręconych i falowanych, dlatego wszystkie produkty są również odporne na działanie Curly Girl. Produkty nadają więcej definicji włosom kręconym i falowanym. Czy używasz już żelu lub kremu, aby nadać swoim lokom i falom więcej definicji, połysku i sprężystości? Kupuj najlepsze produkty na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Produkty OSiS Curls & Waves

Który produkt OSiS Curls & Waves jest Twoim ulubionym?

  • OSiS Curls & Waves Bounty Balm odżywia i zmiękcza włosy kręcone i falowane. Puszenie się włosów zmniejsza, loki zyskują definicję, a włosy otrzymują piękny połysk. Ten krem do loków jest odporny na działanie Curly Girl.
  • OSiS Curls & Waves Curl Jam jest odpowiedni dla włosów kręconych. Ma lekki uchwyt i zapewnia loki są pięknie zdefiniowane. Włosy pozostają miękkie w dotyku i nie są obciążone. Loki są sprężyste, nawilżone i zyskują piękny połysk. Ten żel jest odporny na działanie Curly Girl.
  • OSiS Curls & Waves Tipsy Twirl to żel o średnim stopniu utrwalenia. Puszenie włosów zmniejsza się, a Ty uzyskujesz pięknie zdefiniowane loki i fale. Żel ten nie daje efektu chrupania, więc włosy pozostają cudownie miękkie w dotyku. Ten produkt jest odporny na działanie Curly Girl.

Linie produktów

Oprócz linii OSiS Curls & Waves, która została opracowana specjalnie dla włosów kręconych i falowanych, Schwarzkopf Professional OSiS dodał również kilka innych linii produktów. Szukasz produktu, który nada Twoim włosom więcej blasku, objętości lub po prostu mocnego utrwalenia? W takim razie wypróbuj również inne linie produktów.

2ND Day: Produkty, które odświeżają włosy pomiędzy myciami.
Smooth & Shine: Oswaja puszące się włosy i nadaje im piękny połysk.
Trwałość: Nadaje włosom większą trwałość.
Tekstura: Nadaje włosom większą teksturę i trwałość.
Objętość i ciało: Sprawia, że włosy wyglądają na pełniejsze poprzez dodanie im objętości i ciała.

Opakowanie

Produkty OSiS Curls & Waves są teraz bardziej ekologiczne i czyste. Na opakowaniach znajdują się poręczne informacje dotyczące użytkowania oraz kod QR. Każdy produkt posiada unikalny kod QR, zeskanowanie go telefonem pozwoli uzyskać więcej informacji o produkcie, takich jak jego składniki i sposób działania. Poziom Hold jest również oznaczony z przodu symbolem "+". Oznacza to: + light hold, ++ medium hold, +++ strong hold, ++++ extra strong hold. Nowe opakowania produktów OSiS Curls & Waves nadają się również w całości do recyklingu.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.