dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Sendo Gentle Use

Szukasz produktów, których możesz używać codziennie i które zostały opracowane z szacunkiem dla ludzi, przyrody i zwierząt? W takim razie Sendo Gentle Use jest tym, czego potrzebujesz. Linia ta jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów i zapewnia im pielęgnację, na jaką zasługują. Poznaj te delikatne produkty do włosów już teraz!

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena

Pielęgnacja włosów Sendo Gentle Use

Produkty do pielęgnacji włosów z serii Sendo Gentle Use zapewniają włosom pielęgnację, na jaką zasługują. Produkty są odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów i mogą być stosowane codziennie. Produkty tej marki są opracowywane z szacunkiem dla ludzi, zwierząt i przyrody, a także są wegańskie i wolne od okrucieństwa.

Zalety

  • Do wszystkich rodzajów włosów
  • Odpowiednie do codziennego użytku
  • Delikatne produkty do włosów
  • Pielęgnują włosy
  • Nie obciążają włosów

Produkty Sendo Gentle Use

Dzięki tym produktom będziesz mieć dobrą podstawową rutynę pielęgnacji włosów, pozwalającą cieszyć się zdrowymi i odżywionymi włosami.

Szampon Everyday: Delikatne oczyszczanie, które pielęgnuje włosy każdego dnia. Ciesz się zdrowymi i promiennymi włosami.

Odżywka bez spłukiwania Everyday: Odżywka bezspłukiwania, która nawilża i odżywia włosy. Jednocześnie włosy są rozczesane, a Ty cieszysz się wypielęgnowanymi włosami.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.