dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Sendo Scalp Relief

Produkty Sendo Scalp Relief są odpowiednie dla skóry głowy z łupieżem. Produkty działają kojąco i oczyszczająco, odbudowując skórę głowy i redukując łupież. Ciesz się zdrową i świeżą skórą głowy, bez łuszczenia się. Poznaj produkty z tej serii już teraz.

Sortowanie

Za stronę
Problemy ze skór? g?owy
Kategoria
Cena

Czym jest Sendo Scalp Relief?

Linia Sendo Scalp Relief została zaprojektowana specjalnie dla skóry głowy z łupieżem lub innymi dolegliwościami. Skóra głowy i włosy są oczyszczane i oczyszczane, pozostawiając uczucie cudownej świeżości i przyjemności. Przy regularnym stosowaniu łupież będzie się utrzymywał dłużej, a nawet zmniejszy się. Ciesz się czystą skórą głowy i uczuciem komfortu. Ty też chcesz jak najlepiej dla swoich włosów i skóry głowy, prawda?

Produkty Sendo Scalp Relief

Ta gama składa się z 2 produktów, które równoważą skórę głowy i zmniejszają łupież.

Szampon oczyszczający: Oczyszczający szampon do włosów i skóry głowy. Przywraca równowagę skóry głowy, redukując łupież.

Oczyszczającybalsam do skóry głowy: Balsam zapewnia natychmiastową ulgę. Łupież i inne dolegliwości zostają złagodzone i przywrócone, pozostawiając uczucie komfortu.

Zalety produktu Sendo Scalp Relief

  • Do włosów i skóry głowy
  • Zmniejsza łupież
  • Przywraca i uspokaja skórę głowy
  • Zdrowe włosy i zdrowa skóra głowy
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.