dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Talavera Split Ender

Dzięki Talavera Split Ender rozdwojone końcówki są widoczne i usuwane. Urządzenie jest specjalnie zaprojektowane do obcinania końcówek. W ten sposób włosy znów stają się zdrowe i mocne. Dzięki Talavera Split Ender możesz z łatwością stworzyć świeże cięcie. Odkryj Talavera Split Ender w Salontopper i ciesz się piękną wiązką włosów.

W tej chwili nie znaleziono żadnych produktów.


Korzystanie z Talavera Split Ender

Używanie Talavera Split Ender może być łatwe i wygodne. Zacznij od czystych, suchych włosów i upewnij się, że nie są splątane. Umieść urządzenie na kosmyku włosów i powoli przesuwaj je w dół od nasady aż po końce. Urządzenie automatycznie wykryje rozdwojone końcówki i odetnie je, pozostawiając zdrowe włosy. Powtórz te czynności dla wszystkich pasm włosów. Po użyciu włosy są gładkie, zdrowe i pozbawione rozdwojonych końcówek.

Dopasowana stacja ładująca

Oprócz urządzenia, marka oferuje również stację ładującą. Stacja ładująca Talavera Split Ender została zaprojektowana w celu uzupełnienia ładowania urządzenia. Stacja ładująca jest dostarczana ze specjalnym adapterem, który można podłączyć do standardowego gniazdka ściennego. Umieść Talavera Split Ender w stacji ładującej i upewnij się, że jest prawidłowo podłączona. Stacja ładująca bezpiecznie ładuje urządzenie. Ponadto rozdzielacz można przechowywać na stacji ładującej, aby był zawsze gotowy do użycia.

O firmie talavera

Talavera to wiodąca marka produktów do pielęgnacji włosów, znana z wysokiej jakości produktów. Rozgałęziacz Talavera Split Ender jest jednym z ich najbardziej popularnych i pionierskich produktów. Dzięki zaawansowanej technologii i przyjaznej dla użytkownika konstrukcji, Talavera Split Ender umożliwia ludziom łatwe leczenie rozdwojonych końcówek w domu, aby ich włosy były zdrowe i promienne. Talavera pozostaje zaangażowana w dostarczanie rozwiązań, które spełniają potrzeby i pragnienia ludzi w zakresie pielęgnacji włosów.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.