dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Ostrza Tondeo

Oczywiście, dobry fryzjer sprawia, że fryzura jest całkowicie gładka dzięki precyzyjnej pracy z nożem fryzjerskim. Ostrza Tondeo zapewniają super gładkie rezultaty, których oczekują Twoi klienci. Różne uchwyty tych noży ładnie leżą w dłoni i mają wymienne ostrza, więc rezultat zawsze będzie super gładki! Nadają się zarówno do strzyżenia i golenia, jak i do włosów na szyi i brody. Salontotal.pl ma w swojej ofercie cztery warianty noży barberskich Tondeo, z których każdy ma swoje zalety.


Nóż fryzjerski Tondeo

Dzięki ergonomicznemu nożowi fryzjerskiemu Tondeo, Ty jako fryzjer zapewnisz swoim klientom najgładsze rezultaty. Łatwo usuwaj zarost i włoski na szyi z super gładkim i szybkim rezultatem. Ostrza są wymienne, więc higieniczne i trwałe. Kąt ostrzy sprawia również, że jest całkowicie bezpieczny zarówno dla fryzjera, jak i klienta. Różne zestawy zawierają uchwyty na noże, w których znajduje się 10 standardowych ostrzy. Różne uchwyty mają różne zalety, np. Sifter Ergo i Comfort Cut są zaprojektowane z bardziej ergonomicznymi cechami dla optymalnego komfortu.

Ostrza Tondeo tss3

Jednymi z najbardziej popularnych noży Tondeo są ostrza Tondeo tss3. Ostrza te nadają się zarówno do golenia, jak i do przycinania włosów. Mają zoptymalizowany kąt cięcia dla dodatkowej wytrzymałości i najostrzejszego efektu cięcia. Ostrza Tss3 pasują do maszynek Tondeo Sifter Classic i Tondeo Sifter Ergo. W zestawie znajduje się 10 sztuk tych najlepszych ostrzy.

Nożyczki fryzjerskie Tondeo

Oprócz noży fryzjerskich mają Państwo do dyspozycji również nożyczki fryzjerskie Tondeo. Nożyczki te są wysokiej jakości i oferują fryzjerowi precyzyjne narzędzie przeznaczone do dokładnego cięcia włosów. Nożyczki fryzjerskie wykonane są z wysokiej jakości stali, dzięki czemu służą przez lata i są optymalnie naostrzone, dzięki czemu nawet przy intensywnym użytkowaniu długo tną. Nożyczki fryzjerskie zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii, dzięki czemu nawet przy długotrwałym użytkowaniu pozostają wygodne w dłoni.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.