dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Klipsy Wahl

Aby uzyskać profesjonalne rezultaty, używaj oczywiście profesjonalnych klipsów Wahl. Marka ta jest znana z dobrych klipsów do włosów od ponad 100 lat. Wielu fryzjerów i barberów przysięga na tę markę i używa klipsów Wahl ze względu na ich dobrą jakość, precyzję i komfort użytkowania. Maszynka do strzyżenia Wahl często zawiera kilka grzebieni mocujących lub ostrze tnące o regulowanej wysokości. Idealne do różnych długości i stylów.


Strzyżarki fryzjerskie Wahl

Jakość i precyzja to powód, dla którego wielu profesjonalistów wybiera maszynki do strzyżenia włosów Wahl. Uzyskują dzięki nim optymalny efekt, a ze względu na dobre materiały, z których są wykonane, maszynka do strzyżenia włosów od firmy Wahl również długo wytrzymuje. Ważne jest jednak, aby odpowiednio konserwować maszynki do strzyżenia Wahl Clipper Oil, aby zmniejszyć ich zużycie i zachować ostrość ostrzy! Dzięki temu urządzenie będzie działało dłużej i lepiej. Klipsy mają za zadanie wykonywać pracę zgrubną i modelować włosy, do prac precyzyjnych użyj trymera Wahl.

Wahl Clippers Cordless

Jakie to wygodne, gdy nie musisz już myśleć o przewodzie od swoich klipsów. Bez przewodu masz większą swobodę ruchów z maszynką do strzyżenia, a tym samym również lepszy efekt końcowy. Dlatego też wiele klipsów Wahl Clippers jest bezprzewodowych. Te klipsy działają na zasilaniu akumulatorowym, ponieważ **ONBEKEND** trwa do 90 minut.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.