dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Trymer Wahl

Wielu fryzjerów i barberów ma oczywiście swoją ulubioną markę dla swoich profesjonalnych nożyczek, produktów pielęgnacyjnych i oczywiście trymerów. Dla wielu profesjonalistów trymer Wahl to prawdziwy must-have. Marka ta jest chwalona za wysokiej jakości trymery i długowieczność urządzeń. Są wygodne w użyciu i idealne do precyzyjnych prac!


Trymer Wahl

W ofercie znajduje się oczywiście kilka trymerów od Wahl. Aby pomóc w wyborze, ważne jest oczywiście, aby wiedzieć, do czego będziesz używać trymera. W końcu możesz wybrać trymer bezprzewodowy lub taki z przewodem, a także rozmiar ostrza i dodatkowe akcesoria.

Wahl super trymer

Wahl Super Trimmer to bezprzewodowy profesjonalny trymer konturowy. Akumulatorowy trymer wytrzymuje do 100 minut bez konieczności ładowania go. Profesjonaliści uwielbiają ten trymer, ponieważ urządzenie jest tak precyzyjne. Ostrze ma regulowaną wysokość i jest chromowane, więc pozostaje czyste. Silnik jest super cichy, a Wahl Super Trimmer wykrywa grubość włosów i obraca się szybciej dla grubszych włosów.

Trymer Wahl bezprzewodowy

Najlepsze trymery są teraz dostępne również bezprzewodowo. Oczywiście, praca bez przewodu jest znacznie łatwiejsza. Daje ona znacznie lepsze możliwości manewrowania i pozwala na bardziej precyzyjną pracę. Tak samo jest z trymerem Wahl Trimmer Cordless Detailer. Ten trymer akumulatorowy posiada głowicę T do detailingu i konturowania. Lekki litowo-jonowy sprawia, że Detailer jest bardzo mocny, ale ten akumulator nie jest ciężki, więc urządzenie ładnie trzyma się w dłoni. Bateria wytrzymuje do 100 minut i ładuje się w 60 minut!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.