dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Suchy szampon Wella

Suchy szampon Wella to rozwiązanie, dzięki któremu Twoje włosy będą dłużej w dobrej kondycji pomiędzy kolejnymi myciami. Łatwy w użyciu, suchy szampon Wella nadaje włosom świeży wygląd. Na stronie Salontotal.pl suchy szampon Wella dostępny jest w kilku rozmiarach. Odkryj produkt i ciesz się świeżym wyglądem.

 

Sortowanie

Za stronę
Wella Professionals
Hairtype
Cena

Stosowanie suchego szamponu Wella

Suchy szampon Wella jest łatwy w użyciu. Przede wszystkim ważne jest, aby dobrze wstrząsnąć butelką. Następnie można rozpylić produkt równomiernie na cebulki włosów. Pamiętaj, aby trzymać butelkę w odległości około 30 centymetrów. Następnie możesz wmasować suchy szampon palcami lub rozczesać włosy, aby rozprowadzić produkt. Suchy szampon wchłania nadmiar sebum i oleju, nadając włosom świeży, czysty wygląd.

Powód stosowania suchego szamponu

Suchy szampon Wella został specjalnie zaprojektowany, aby nadać włosom świeży wygląd pomiędzy myciami. Jest to wygodna i szybka alternatywa dla tradycyjnego mycia wodą i szamponem, które często jest czasochłonne. Ponadto częste mycie włosów szamponem może je wysuszyć i uszkodzić. Suchy szampon nie zastąpi jednak mycia szamponem. Jest jednak idealnym rozwiązaniem na odświeżenie włosów, dzięki czemu mycie można odłożyć na jakiś czas.

Rodzaje i rozmiary

Na stronie Salontotal.pl mamy kilka rodzajów suchych szamponów Wella. W naszym asortymencie mamy na przykład Wella Professionals EIMI Dry Me. Jednym ze składników tego produktu jest mąka z tapioki. Dzięki temu wchłania ona nadmiar tłuszczu. Dodatkowo ten suchy szampon z linii EIMI nadaje matową teksturę. Suchy szampon Wella dostępny jest w różnych rozmiarach: 180 ml i 65 ml.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.