dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Wella SP maska do włosów

Dla głębokiego odżywienia włosów niezbędna jest maska do włosów. Dzięki masce do włosów Wella SP możesz zapewnić swoim włosom taką pielęgnację. Marka oferuje profesjonalne linie dopasowane do rodzaju włosów i ich problemu. Istnieje nie mniej niż 9 wariantów maski do włosów Wella SP. Z pewnością więc znajdzie się odpowiednia maska do włosów dla Twojego typu włosów!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Sk?adniki
Cena

Wella SP maska do włosów

Niezależnie od tego, czy Twoje włosy są zniszczone, czy przeszły zabieg koloryzacji, maska do włosów przywraca im zdrowy wygląd i daje szansę na regenerację. Wella SP wierzy, że piękne i zdrowe włosy można osiągnąć dzięki spersonalizowanej i długoterminowej rutynie do włosów.

Jak stosować maskę do włosów Wella SP?

Aby maska do włosów najlepiej się wchłonęła, ważne jest, aby najpierw oczyścić włosy odpowiednim szamponem Wella SP. Upewnij się, że szampon jest dobrze spłukany przed nałożeniem maski do włosów. Następnie osusz włosy ręcznikiem i nałóż maskę. Rozprowadź maskę na długości i końcach włosów i pozostaw na 5 do 10 minut. Następnie ponownie dokładnie spłucz. Po tym czasie użyj odżywki Wella SP, aby zamknąć łuski włosów i zablokować składniki odżywcze maski do włosów.

Popularne maski do włosów

Maska nawilżająca: Gdy Twoje włosy są sztywne i suche, potrzebują odpowiedniego nawilżenia. Ta maska zapewnia włosom głębokie nawilżenie, chroniąc je jednocześnie przed wysuszeniem. Dzięki temu włosy są bardziej miękkie zaraz po użyciu.

Maska naprawcza: Uszkodzone włosy można rozpoznać po ich matowym wyglądzie i puszeniu się. Poprzez głębokie odżywianie maską naprawczą, możesz chronić swoje włosy przed przyszłymi uszkodzeniami, a istniejące uszkodzenia są natychmiast naprawiane przez tę silną maskę do włosów.

Maska chroniąca kolor: Kiedy farbujesz włosy, naturalnie chcesz, aby pozostały tak długie i piękne, jak to tylko możliwe. Dbając o nią z Color Save Mask, można zachować ten blask i połysk włosów.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.