dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Odżywka bez spłukiwania Yari

Masz kręcone włosy? W takim razie odżywka bez spłukiwania Yari to idealny produkt dla Ciebie! Odżywka bez spłukiwania Yari green curls sprawi, że Twoje loki będą nawilżone i zadbane przez cały dzień, bez uczucia obciążenia.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Cena

Do czego służy odżywka bez spłukiwania?

Odżywka bez spłukiwania to produkt do pielęgnacji włosów, który nakłada się na włosy po umyciu szamponem i nie spłukuje. Ponieważ odżywka bez spłukiwania Yari nie jest spłukiwana, utrzymuje nawilżenie i odżywienie włosów przez cały dzień. Między innymi zmniejsza to prawdopodobieństwo wysuszenia i puszenia się włosów. Tak więc dobra odżywka bez spłukiwania, taka jak yari green leave-in, może naprawdę zrobić różnicę dla twoich loków!

Ultra nawilżająca odżywka bez spłukiwania Yari Green Curls

Odżywka Yari Green Curls Ultra Hydrating Leave-In Conditioner została stworzona z myślą o lokach i zawiera naturalne składniki, takie jak masło shea i aloes. Składniki te zapewniają intensywne odżywienie i nawilżenie . Co więcej, odżywka ta pomaga lepiej zdefiniować loki i zmniejszyć puszenie się włosów.

Yari Green Curls Light-Weight Detangler

Oprócz ultranawilżającej odżywki bez spłukiwania, Yari ma również świetny produkt do rozczesywania loków: Yari Green Curls Light-Weight Detangler. Dzięki temu sprayowi zapobiega się plątaniu i kołtunieniu włosów, a włosy stają się o wiele bardziej podatne na układanie. Odżywka bez spłukiwania Yari naturals jest idealna do stosowania po umyciu włosów szamponem lub w międzyczasie, gdy loki wymagają dodatkowej pielęgnacji.

Metoda Curly Girl

Metoda Curly Girl to popularna rutyna pielęgnacji włosów. Metoda ta opiera się na założeniu, że najlepszym sposobem pielęgnacji loków jest stosowanie łagodnych produktów bez siarczanów i unikanie silikonów, parabenów i innych szkodliwych składników. Produkty bez spłukiwania yari green curls doskonale wpisują się w tę metodę, ponieważ są wolne od siarczanów, silikonów i parabenów.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.