dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Olejek do brody

Olejek do brody ma za zadanie zapewnić Twojej brodzie dodatkowe nawilżenie i pielęgnację. Włosy w brodzie w naturalny sposób różnią się od włosów na głowie. Nie dość, że są sztywniejsze, to jeszcze mniej się je pielęgnuje. Stąd też olejek do brody jest niezbędny, aby utrzymać zdrową i piękną brodę. Dobry olejek do brody składa się w 80% z odżywczych i nawilżających olejków, które pielęgnują włosy brody i skórę twarzy.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Najlepszy olejek do brody

Trend na brody trwa, a niektórzy mężczyźni ślubują, że już nigdy nie zgolą zarostu. Istotne jest więc, aby zapewnić swojej brodzie odpowiednią pielęgnację. Aby to zrobić, możesz użyć olejku do brody. Olejek do brody pomoże Ci zachować piękne i zdrowe włosy, dzięki czemu broda będzie wyglądać lepiej. Olejki pielęgnacyjne zapewniają skórze i włosom nawilżenie i odżywienie dla optymalnej pielęgnacji. Nie można go używać do stylizacji brody, są do tego specjalne produkty do stylizacji brody. Jest jednak dostępny w różnych zapachach, dzięki czemu Twoja broda od razu pachnie wspaniale.

Dlaczego olejek do brody

Włosy na brodzie różnią się od włosów na głowie. Pewnie sam to zauważyłeś. Sztywne włoski na twarzy są grubsze i otrzymują mniej odżywczych olejków z własnej skóry. Dlatego trzeba zapewnić dodatkową pielęgnację w postaci dobrego olejku do brody. Ale jakie korzyści z tego wynikają:

  • Nawilża brodę i skórę pod nią
  • Włosy na brodzie stają się mniej szorstkie
  • Zapewnia zdrowy połysk
  • Broda wydaje się pełniejsza, ponieważ włoski się zagęszczają
  • Nadaje brodzie przyjemny zapach

Najczęściej zadawane pytania

Jak często należy używać olejku do brody?

Bardzo dużo zależy od własnych preferencji, ale codzienne użytkowanie jest z pewnością możliwe. Najpierw umyj brodę dobrym szamponem do brody, a następnie nałóż olejek do brody.

Jakiej ilości olejku do brody powinienem używać?

Dla normalnej brody wystarczy 5 kropli, ale jeśli masz dłuższą, grubszą brodę, będziesz musiał użyć nieco więcej. Zwłaszcza na długości będziesz potrzebował więcej.

Jak stosować olejek do brody?

W zależności od opakowania, możesz nałożyć olejek bezpośrednio na brodę lub najpierw na dłonie. Jeśli posiada pipetę, nakładaj go bezpośrednio na twarz. W przeciwnym razie łatwiej jest najpierw nałożyć go na dłonie. Następnie wmasuj olejek do brody w twarz i rozprowadź go na włosach i skórze. Jeśli masz dłuższą brodę, upewnij się, że rozprowadzasz olejek również na długości.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.