dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Razor

Wybór dobrej maszynki do golenia jest bardzo ważny. Wybierając odpowiedni rodzaj, uzyskasz wyjątkowo gładkie i dokładne golenie. Salontotal.pl posiada różne rodzaje do modelowania, cięcia i golenia. Stwórz najpiękniejsze cięcia, wybierając jedno z ostrzy z naszej bogatej oferty.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka

Brzytwy dla fryzjerów

Na tej stronie znajdziesz maszynki do golenia odpowiednie do profesjonalnego użytku w salonie. Pozwalają one na tworzenie kreatywnych i gładkich bród/ fryzur. Otwarta maszynka do golenia zapewnia autentyczne wrażenia z golenia. Długość ostrza, która pozwala na pokrycie dużej części powierzchni twarzy, pozwala na szybsze zakończenie pracy i zmniejsza podrażnienia skóry.

Męska maszynka do golenia

Dzięki maszynce Jaguar lub Feather z łatwością ogolisz męski zarost lub włosy. Masz maksymalną kontrolę nad goleniem brody i/lub wąsów i pozostawiasz po sobie gładką i zadbaną skórę. Poręczny produkt, który warto mieć w domu!

Jak używać maszynki do golenia?

  • Krok 1: Najpierw zwilż skórę wodą.
  • Krok 2: Nałóż na skórę piankę do golenia, mydło do golenia lub masło do golenia i dobrze spień.
  • Krok 3: Delikatnie przesuwaj maszynkę po twarzy i usuwaj włoski.
  • Krok 4: Zakończ delikatnym olejkiem do brody lub wodą po goleniu, aby zapewnić dodatkowe odżywienie skóry i/lub włosów.

Najlepsza maszynka do golenia

Szukasz najlepszej maszynki do golenia? Niektóre popularne ostrza to:

  • Strona Jaguar JT1 to nóż z plastikową rączką. Ten produkt zawiera długie ostrza o długości 62,0 mm, które możesz łatwo wymienić dzięki wysuwanemu uchwytowi na ostrza. W zestawie znajduje się 10 noży.
  • Model Tondeo Sifter Classic Set jest przystosowany do profesjonalnego użytku w salonie. Uchwyt na ostrze wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu można się nim łatwo i bezpiecznie golić. Ten produkt naprawdę jest wszechstronnym urządzeniem we fryzjerstwie! Spokojnie; do rączki dołączony jest również grzebień. Dzięki temu niezłomnemu produktowi stworzysz najpiękniejsze cięcia przy najbardziej kreatywnym cięciu. Przesiewacz Tondeo jest bardzo odpowiedni dla ostrzy w stylu tribal TSS3, TCR i TCR.
  • Strona Clubman Pinaud Straight Edge Razor wykonana jest z wysokiej jakości materiału. Nóż nie będzie rdzewiał, ponieważ został wykonany ze stali nierdzewnej. Produkt posiada podpórkę na palce, dzięki czemu zawsze możesz pracować ergonomicznie.

Kupić maszynkę do golenia

Kup najlepsze maszynki do golenia w Salontotal.pl! W naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje dobrej jakości, więc zawsze znajdzie się odpowiedni dla Ciebie. Nadają się do profesjonalnego użytku i oferują wspaniałe wrażenia z golenia!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.