dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Stylizacja brody

Aby uzyskać najlepszą fryzurę, należy nie tylko przyciąć brodę, ale także odpowiednio ją wystylizować. Na przykład włosy na brodzie powinny być szczotkowane, a broda traktowana olejkiem. Na stronie Salontotal.pl znajdziesz najlepsze produkty do pielęgnacji brody. Oferujemy na przykład produkty do pielęgnacji brody takich marek jak Suavecito, Dapper Dan Beard, Proraso czy American Crew. Zapoznaj się więc z naszą szeroką ofertą, a kto wie, może już wkrótce będziesz chodził ze świetnie wypielęgnowaną brodą.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Stylizacja brody

Rodzaje produktów do stylizacji brody

Aby stylizacja była udana, możesz używać różnych produktów do brody. Przede wszystkim ważne jest codzienne czesanie brody, ponieważ dzięki temu broda będzie rosła w odpowiednim kierunku. Do mycia brody można użyć szamponu do brody. Łagodne środki myjące zawarte w szamponie sprawią, że Twoja skóra nie zostanie uszkodzona. Ponadto szampony do brody często zawierają naturalne olejki, które kondycjonują skórę i sprawiają, że sztywne włoski brody wyglądają na bardziej miękkie i ładniejsze. Dzięki olejkowi do brody możesz również sprawić, że Twoja broda będzie wyglądała na bardziej miękką, oswojoną i pełniejszą. Istnieją również różne produkty do stylizacji brody, takie jak wosk, masło do brody i balsam do brody, których możesz używać do kształtowania swojej brody.

Jak rozpocząć stylizację brody?

Uzyskanie brody odpowiadającej Twoim potrzebom zapewne wymaga sporo czasu. Nie możemy przyspieszyć wzrostu włosów, a w tym przypadku włosów z brody. Można jednak zadbać o to, by rosła w najlepszy sposób. Znajdź produkty, które działają najlepiej dla Ciebie. Podczas wzrostu można przycinać brodę. To, jak często trzeba to robić, zależy od Twojej własnej woli i tego, jak szybko rośnie Twoja broda. Już w trakcie wzrostu możesz kształtować swoją brodę. Używanie szamponu do brody i olejku do brody zadba również o skórę pod zarostem.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.