dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Pędzel do golenia

Tradycyjne golenie z użyciem pędzla do golenia powraca! Dzięki tym pędzlom można łatwo rozprowadzić po włosach brody produkty do golenia, takie jak pianka do golenia czy krem. Zapewnia to gładki efekt golenia. Na stronie Salontotal.pl mamy szeroki wybór produktów do pielęgnacji brody, w tym pędzel do golenia. Czy używasz go już w swojej rutynie golenia?

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka

Rodzaje pędzli do golenia

Istnieje wiele różnych rodzajów pędzli do golenia, ale główna różnica polega przede wszystkim na rodzaju włosia. Wszystkie pędzle są dobre do nakładania pianki lub kremu do golenia. Jaki typ włosów preferujesz? Pędzle do golenia dostępne są z:

  • Syntetyczne włosie: rodzaj włosia, który wybierasz, jeśli nie chcesz używać produktów pochodzenia zwierzęcego. Obecnie te włosy są już tak wykonane, że trudno je odróżnić od prawdziwych włosów. Ta szczotka jest zalecana, jeśli cierpisz na trądzik, włosie pochłania niewiele bakterii, dzięki czemu jest bardziej higieniczna. Pędzle z syntetycznym włosiem są stosunkowo tanie, w porównaniu do innych rodzajów włosia. Przykładem pędzla z syntetycznym włosiem jest Clubman Pinaud Shave Brush, jest to wysokiej jakości luksusowy pędzel.
  • Włosy borsuka: ten rodzaj włosów pochodzi od borsuka. Włosie wchłania dużo wody, więc można go dobrze wykorzystać do golenia. Włosie można jeszcze podzielić na silvertip, fine badger i graudas badger hair. Szczotki te mają długą żywotność, ale to sprawia, że są też droższą odmianą.
  • Włosie wieprzowe: pędzle do golenia z włosia wieprzowego mają dość twarde i gęste włosie. Przykładem pędzla ze świńskim włosiem jest pędzel ze strony Proraso Refreshing Classic Box.
  • Włosie końskie: szczotki z włosia końskiego są wykonane z grzywy i ogona konia. Ta szczecina jest również świetna do nakładania produktów do golenia.

Najlepszy pędzel do golenia

Najlepszy pędzel do golenia jest dla każdego inny. Czy wolisz nie używać produktów pochodzenia zwierzęcego? Pozostaje więc tylko pędzel z syntetycznym włosiem. Jeśli nie przeszkadza Ci używanie szczotki ze zwierzęcym włosiem, wybór jest większy. Czy wybierzesz pędzel z włosiem borsuka, świni czy konia? Zapewnij swojej brodzie pielęgnację, której potrzebuje i kup dobry pędzel do golenia na Salontotal.pl.

Używanie pędzla do golenia

Zawsze przed goleniem należy oczyścić skórę. Następnie nałóż na skórę krem przed goleniem. Jest to preparat przeznaczony do stosowania na skórę. Napełnij pojemnik lub specjalny kubek do golenia ciepłą wodą i zmocz włosie pędzla. Użyj pianki do golenia lub kremu do golenia na pędzlu i nałóż na twarz okrężnymi ruchami. Produkt ładnie się pieni, pozwól mu chwilę wsiąknąć. Teraz możesz zacząć golić brodę według uznania. Skończyłeś się golić? Następnie zmyj z twarzy resztki piany lub kremu i zakończ goleniem. Nie zapomnij wypłukać pędzla do golenia bieżącą wodą, aby usunąć resztki piany z włosia. Wyciśnij wodę z włosia, a następnie pozwól mu wyschnąć włosiem do dołu. W ten sposób można długo korzystać z ulubionego pędzla do golenia.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.