dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Bronzer

Szukasz wspaniałego bronzera? Następnie należy zrobić zakupy na stronie Salontotal.pl. Nadaje on tylko tę odrobinę dodatkowego koloru/ciepła i tworzy promienny wygląd! Uzupełnij swój makijaż o subtelny, słoneczny look z jednym z naszych delikatnych bronzerów!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Huidtype
Sk?adniki
Kategoria
Cena
Marka

Puder brązujący

Najlepszy bronzer można znaleźć na stronie Salontotal.pl, a my chcielibyśmy przekazać Wam kilka dodatkowych informacji. Bronzer jest zawsze o kilka odcieni ciemniejszy od podkładu i/lub pudru. Uważaj! Nie za ciemno! Nadaje wygląd powrotu z wakacji na słońcu i tworzy piękny, skąpany w słońcu wygląd. Gdzie stosować:

  • Na linii włosów
  • Mostek nosa
  • Przez twoje kości policzkowe
  • Na linii szczęki

Jak stosować.

Bronzer nakładamy w kształcie cyfry 3 przy konturach twarzy.

  • Krok 1: Nałóż go najpierw na skronie.
  • Krok 2: Następnie przejdź do policzków.
  • Krok 3: Następnie chwyć nim linię szczęki.
  • Wskazówka: Następnie dobrze wymieszać.

Najlepszy bronzer

Przed zakupem bronzera warto wiedzieć, czy nasz odcień skóry jest chłodny czy ciepły. Na przykład, jeśli Twój odcień skóry jest chłodny, wybierz różowy/beżowy podkład. Przy ciepłym odcieniu skóry wybierz pomarańczowo-brązowy podkład. Poręczny do wypróbowania na początku, jeśli nie jesteś pewna, który z nich dobrze pasuje do Twojej skóry.

Jaka jest różnica między bronzerem a różem?

Bronzery nadają skórze ciepły wygląd i nadają twarzy słoneczny wygląd. Róż nakłada się ukośnie na kości jarzmowe i nadaje świeży wygląd. Więc z i rumieńcem tworzysz jeszcze lepszy rumieniec na policzkach. Zarówno w przypadku bronzera, jak i różu do policzków, musisz dokładnie przyjrzeć się, jakie kolory pasują do Twojego typu skóry.

Naturalny odcień z pięknym blaskiem

Nie ma nic bardziej irytującego w zimowych miesiącach, kiedy opalona skóra staje się coraz bardziej wyblakła. Łatwo to rozwiązać stosując delikatny bronzer dopasowany do rodzaju skóry. Nadaje skórze tego odrobinę więcej koloru i często tworzy piękny blask. Czy to nie jest to, czego wszyscy pragną? Delikatny bronzer to Twój nowy najlepszy przyjaciel!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.