dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Błyszczyk do ust

Błyszczyk do ust to niezbędny produkt w codziennym makijażu. Nadaje ustom subtelny kolor z pięknym połyskiem. Uzupełnij swój wygląd o piękne i pielęgnujące usta błyszczyki. Stosuj samodzielnie lub na pomadkę. Ciesz się promiennymi ustami dzięki swojemu ulubionemu błyszczykowi. Zrób zakupy produktów do makijażu na stronie Salontotal.pl.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka

Jaki jest najlepszy błyszczyk do ust?

Najlepszy błyszczyk do ust jest dla każdego inny. Istnieje wiele różnych kolorów i rodzajów, dlatego bardzo osobiste jest to, który błyszczyk do ust najbardziej Ci odpowiada. Czy na przykład wybierasz czerwony kolor, odcień nude, czy może decydujesz się na transparentny błyszczyk? To wszystko jest możliwe. Błyszczyk z reguły nie utrzymuje się na ustach zbyt długo. Zabierz więc ze sobą do torebki swój ulubiony produkt, aby w każdej chwili w ciągu dnia móc dotknąć swoich ust. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się pięknie wypielęgnowanymi ustami przez cały dzień. Czy ważne jest dla Ciebie, aby Twoje produkty do makijażu były wegańskie i w 100% naturalne? W takim razie polecamy stronę ZAO gloss. Mają właściwości pielęgnacyjne i sprawiają, że usta wyglądają na pełniejsze. Jaki jest twój ulubiony kolor?

Nakładanie błyszczyka na usta

  • Krok 1: Umieść aplikator na środku dolnej wargi.
  • Krok 2: Rozprowadź ją na wardze, wykonując zamaszyste ruchy. Pracuj od środka do obu kącików ust.
  • Krok 3: Następnie nałóż błyszczyk na górną wargę.
  • Krok 4: Rozprowadź to również od środka do kącików ust.
  • Krok 5: Ciesz się swoimi promiennymi ustami.
  • Wskazówka: Możesz również nałożyć błyszczyk na swoją ulubioną szminkę.

Różnica między błyszczykiem a szminką

Zarówno błyszczyk jak i szminka to produkty do makijażu ust. Błyszczyk do ust często nadaje subtelny kolor z ładnym połyskiem. Usta po aplikacji wyglądają na nieco pełniejsze. Szminka oddaje dużo koloru i dłużej się utrzymuje. Są pomadki o matowym wykończeniu, ale też z subtelnym połyskiem. Czy wiesz, że możesz też pięknie połączyć te dwa produkty? Najpierw nałóż na usta szminkę, a następnie błyszczyk. Ciesz się pięknym kolorem z błyszczącym wykończeniem.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.