dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Mascara

Pozwól swoim oczom mówić za siebie, nakładając tusz do rzęs. Twoje rzęsy będą wydawać się pełniejsze i dłuższe, dając Ci piękny wygląd oczu. Znajdź odpowiedni tusz do rzęs, który najbardziej Ci odpowiada i uzupełnij swój makijaż oczu łącząc go z cieniem do powiek i kredką do oczu. Kupuj produkty do makijażu na Salontotal.pl.

Sortowanie

Za stronę
SWEED
Uitgelicht
Huidtype
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka

Najlepszy tusz do rzęs

Istnieje tak wiele różnych rodzajów, że naprawdę nie ma czegoś takiego jak najlepszy tusz do rzęs. Wybierasz produkt, który lubisz i który pasuje do Twoich rzęs. Niezależnie od tego, czy jest to czarna maskara objętościowa z zakrzywioną szczoteczką, czy niebieska maskara nadająca długość, wiele różnych typów, takich jak kolor, kształt szczoteczek i efekt, pozwala na stworzenie pięknego wyglądu z ulubionym makijażem oczu!

Rodzaje tuszy do rzęs

Kolor

Maskarę można dostać w niemal każdym kolorze, jaki przyjdzie nam do głowy, ale najczęściej wybieranym kolorem jest czarny. Naszym wiceliderem czarnej maskary jest ZAO Bamboe Black Definition, sprawia, że rzęsy są dłuższe, pełniejsze i grubsze. ZAO Bamboe Plum to przepiękny kolor, który tworzy czarujący wygląd. Spróbuj czegoś innego niż standardowy czarny kolor i stwórz inny wygląd oczu.

Szczotka

Istnieje również wiele różnych szczoteczek do tuszu do rzęs. Różnica w pędzlu daje też różnicę w efekcie. Chcesz nadać objętość lub długość, a może po prostu chcesz nadać rzęsom subtelny kolor? Decyduje o tym szczoteczka mascary. Zwróć też baczną uwagę na to, czy szczoteczka pasuje do Twoich rzęs.

  • Silikonowe szczotki: Pędzle te nie wchłaniają produktu w głąb pędzla. Daje to efekt łatwego i dobrego rozprowadzenia produktu na rzęsach. Efekt: mniejsza ilość grudek rzęs. Istnieją różne rodzaje pędzli silikonowych.
  • Szczotki z włosiem: Z tymi szczotkami idziesz w stronę objętości. Zig zag szczoteczka przez rzęsy i masz natychmiast stworzony ciemne i pełne rzęsy. Ponieważ ten pędzel wchłania dużo produktu, może szybciej skończyć się grudkami.
  • Szpiczasta szczotka z włosiem: Spiczasta końcówka ułatwia ujęcie rzęs w kącikach oczu. Pędzel ten zbiera też dużo produktu, więc nieco szybciej mogą pojawić się grudki.
  • Zakrzywione szczotki: Szczotka z wstępnie ukształtowanym łukiem. Ten przydaje się do tworzenia naturalnego liftingu. Szczoteczka ładnie dopasowuje się do rzęs i kształtu oka. Ten rodzaj jest dostępny zarówno w postaci szczotki z włosiem, jak i w odmianie silikonowej.
  • Szczotki z wieloma sferami: Widzisz, że przybywa ich coraz więcej, pędzli o wyraźnym kształcie. Są one stworzone do tworzenia długości i objętości.

Zwykły lub wodoodporny tusz do rzęs

'Zwykły' jest robiony na bazie wody. To również dlatego można łatwo i szybko usunąć ten produkt z rzęs. Wodoodporny tusz do rzęs przydaje się, jeśli np. musisz jeździć na rowerze po deszczu, lubisz pływać lub dużo łzawisz. W ten sposób unikniesz efektu pandy. Ten wariant jest jednak trudniejszy do startu. Potrzebujesz do tego zmywacza typu woda w oleju. Wybierz na przykład stronę RoC Double Action Eye Make-up Remover.

Efekt

Czy chciałabyś tusz objętościowy, czy raczej taki, który nadaje rzęsom długość? A może nawet jedno i drugie? Istnieje wiele różnych rodzajów o tym samym działaniu. Dlatego ważne jest, abyś wybrała efekt, na którym Ci zależy, szczoteczkę, która odpowiada Twoim rzęsom oraz wodoodporny lub zwykły tusz. Czy znalazłyście już idealny tusz do rzęs? Następnie można stworzyć pożądany wygląd z rzęsami.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.