dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Krem na noc

Sen jest bardzo ważny, zarówno dla siebie, jak i dla swojej skóry! Aby dobrze zadbać i odżywić skórę także w nocy, użyj kremu na noc. Ma długi czas na wchłonięcie i dlatego może dobrze spełniać swoje zadanie. Nosisz makijaż przez cały dzień i chcesz zapewnić swojej skórze dodatkową pielęgnację? Wtedy idealny jest również krem na noc. Wybierz jeden z naszej bogatej oferty, a już następnego dnia Twoja skóra poczuje się jak u niemowlaka!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Problemy Skórne
Huidtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Sk?adniki
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Dobry krem na noc dla Twojej skóry!

Dobry krem na noc jest niezbędny w codziennej pielęgnacji skóry. Ale jaki rodzaj jest najlepszy dla Twojej skóry? To jest bardzo osobiste. Musisz dostosować krem do tego, czego potrzebuje Twoja skóra, dlatego dokładnie przyjrzyj się swojemu typowi i kondycji skóry.

W nocy Twoja skóra jest bardziej aktywna niż w ciągu dnia i zajmuje się naprawianiem szkód wyrządzonych w ciągu dnia (np. przez promienie Uv, zanieczyszczenia i stres). W tym procesie pomaga krem na noc. W nocy składniki aktywne wchłaniają się głębiej i lepiej, ponieważ odnowa komórek jest wtedy największa. Nagromadzone uszkodzenia zostają zniwelowane, a skóra otrzymuje niezbędną pielęgnację i odżywienie. Efekt: promienna skóra!

Produkty do pielęgnacji skóry należy zawsze stosować na czystą skórę. Najpierw więc usuń ze skóry pozostałości makijażu, sebum i zanieczyszczenia za pomocą dobrego oczyszczenia. Aby uzyskać dodatkowy efekt, nałóż pod krem olejek lub serum do skóry. Czy uważasz, że krem na noc jest zbyt pełny lub tłusty i masz wrażenie, że Twoja twarz przykleja się do poduszki? Następnie zacznij swoją rutynę pielęgnacyjną na czas! Zastosuj produkty do pielęgnacji skóry i posiedź jeszcze chwilę na kanapie. W ten sposób skóra otrzymuje pielęgnację, której potrzebuje, a produkty mogą wsiąkać przez jakiś czas.

Jaka jest różnica między kremem na dzień a na noc?

Ważne jest, aby mieć krem na dzień i krem na noc w swojej rutynie pielęgnacyjnej. Ale jaka jest dokładnie różnica między nimi? Krem na dzień często zawiera składniki, których Twoja skóra potrzebuje tylko w ciągu dnia, takie jak filtr przeciwsłoneczny czy witamina C. Krem na noc stymuluje i naprawia skórę oraz jest bogaty w składniki odżywcze. Często jest to emulsja typu woda w oleju, a więc nieco bardziej oleista.

Są też kremy na dzień i na noc w jednym. Są to również tzw. kremy 24-godzinne. Dzięki temu można stosować ten sam produkt rano i wieczorem.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.