dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Pielęgnacja ust

Wszyscy wiemy, jak ważne jest, aby dbać o naszą twarz, ale robiąc to, czasami zapominamy, że nasza pielęgnacja ust jest częścią tego też. Usta są tak samo ważne jak prawo naszej twarzy i dlatego zasługują na tyle samo uwagi.Nasze usta są stale narażone na działanie elementów, takich jak zimno, ciepło, słońce i wiatr. To może spowodować, że stają się suche i spierzchnięte, co jest nie tylko niewygodne, ale może być nawet trochę nieatrakcyjne. Pielęgnacja ust pomaga zapobiegać tym problemom i utrzymać je w zdrowiu. Przejrzyj gamę produktów już teraz, aby dowiedzieć się, którego z nich możesz używać!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Problemy Skórne
Huidtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Korzyści płynące z dobrej pielęgnacji ust

Odpowiednia pielęgnacja ust zapewni Ci cudownie zdrowe i miękkie usta. Pomaga również chronić je przed różnymi temperaturami. Ponadto, dobra pielęgnacja ust zmniejsza ryzyko spierzchnięcia. Jeśli będziesz regularnie złuszczać naskórek i stosować produkty nawilżające z Salontotal.pl, będziesz mniej cierpieć z powodu spierzchniętych ust. W ten sposób unikniesz suchych ust i podrażnień spierzchniętych warg. Jeśli uwielbiasz szminki, miło jest również, gdy Twoje usta są ładne i gładkie. Tak więc istnieją wszelkiego rodzaju korzyści z dbania o skórę i usta!

Dobra pielęgnacja ust oznacza miękkie usta

Wskazówka z Salontotal.pl: stosuj złuszczanie jako pielęgnację ust! Złuszczanie ust jest ważne, ponieważ pomaga usunąć martwe komórki skóry. Martwe komórki skóry mogą gromadzić się na ustach, powodując, że stają się one suche, szorstkie i spierzchnięte. Usuwanie tych martwych komórek skóry może poprawić krążenie krwi i pomóc uczynić usta bardziej miękkie i zdrowsze. Złuszczanie ust pomaga również przygotować je do innych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak nawilżanie, umożliwiając lepsze wchłanianie produktów takich jak balsam do ust. Sprawdź również nasze produkty z gamy peelingów do twarzy!

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.