dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Nożyczki fryzjerskie

Strzyżenie profesjonalnymi nożyczkami fryzjerskimi zapewnia optymalne rezultaty. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z fryzjerstwem, czy masz już wieloletnie doświadczenie: z jednymi z najlepszych nożyczek fryzjerskich dobrze zaczniesz. Na stronie Salontotal.pl znajdziesz zarówno nożyczki do cięcia, jak i effileer. Nasze nożyczki wytrzymują długo, a Ty możesz pracować z precyzją. Dzięki profesjonalnym nożyczkom, ostre i precyzyjne ostrza z łatwością zapewniają ścisłe cięcie. Marki takie jak Jaguar, Kansai czy E-kwip są dostępne na stronie Salontotal.pl. Ceny nożyczek różnią się w zależności od marki. Na stronie Salontotal.pl, oferujemy pierwsze nożyczki fryzjerskie w cenie 39,95 euro za sztukę. Zestawy nożyczek fryzjerskich można znaleźć również na stronie Salontotal.pl. Dzięki nożyczkom effileer można przerzedzić włosy, tworząc piękny gradient. Oferujemy premierowe nożyczki effileer od 49,95 zł za sztukę, w różnych markach, takich jak Joewell czy Comair.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka

Najdoskonalszy model nożyczek fryzjerskich

To, jakie nożyczki sprawdzą się u kogoś najlepiej, jest dla każdego inne. Niektórzy fryzjerzy preferują konkretną markę lub rodzaj nożyczek. Nożyczki fryzjerskie wykonane są z różnych rodzajów stali. Przy zakupie nożyczek należy zwrócić uwagę na HRC, co jest skrótem od Hardness Rockwell C stali. Większość nożyczek ma klasyczne podparcie małego palca; kawałek metalu za prawym okiem. To podparcie małego palca zapewnia noszenie ciężaru ciała. Ponadto ważny jest design; czy wybierzesz nożyczki z normalnym czy ergonomicznym uchwytem? Różnica w przyczepności może sprawić, że praca będzie wygodniejsza lub szybsza: to, co najbardziej Ci odpowiada.

Rozmiary nożyczek

Nożyczki fryzjerskie często wyrażane są w calach. W przypadku nożyczek, im większe, tym szybciej zobaczysz rezultaty. Cale opisują obszar cięcia, więc im większy obszar cięcia, tym więcej włosów możesz obciąć. Na stronie Salontotal.pl mamy nożyczki w rozmiarze od 5 do 6,5 cala. Najczęściej spotykany rozmiar nożyczek to 5,5 cala, co oznacza 14 cm.

Nożyczki fryzjerskie kupisz w Salontotal.pl

Aby uzyskać różne opcje i funkcje w nożyczkach fryzjerskich, trafiłeś we właściwe miejsce pod adresem Salontotal.pl. Oprócz wszystkich oferowanych przez nas nożyczek i nożyków, mamy wiele innych korzyści. Na przykład masz darmową wysyłkę, gdy zamówisz za 35 euro lub więcej. Obowiązuje zasada: zamówione przed 22:00 od niedzieli do piątku wieczorem, dostarczone jutro. Dodatkowo mamy certyfikat Thuiswinkel Waarborg i dostajemy 9,4 od osób, które złożyły zamówienie przed Tobą.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.